UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/idzpodprad / wikimedia

Były lider Ruchu Narodowego, Marian Kowalski, sparodiował jednego z najbardziej znanych działaczy opozycyjnych w PRL, Władysława Frasyniuka.

Marian Kowalski jest jednym z najgorliwszych przeciwników aktualnej opozycji, w tym Komitetu Obrony Demokracji. W jednym z programów portalu „Idź pod prąd” gdzie regularnie występuje jako komentujący aktualne wydarzenia, były lider narodowców postanowił sparodiować Władysława Frasyniuka.

Dyskusja w studio portalu „Idź pod prąd” dotyczyła planowanej na 4 czerwca przez Komitet Obrony Demokracji manifestacji, do uczestnictwa w której zachęcał były opozycjonista z czasów PRL.

 – I teraz cytuję, żeby nie było, że jakaś tam podstarzała blondi powie, że ja się nie umiem zachować… cytuję peee Frasyniuka peee. Powiedział, że 4 czerwca trzeba wyjść na ulice peee żeby wkurwić Kaczyńskiego peee. Władek peee puknij się w łeb – powiedział Kowalski.

bh, źródło: idź pod prąd

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPapież Franciszek: ISIS jak Jezus i jego uczniowie
Następny artykułMiller o KODzie: Na litość boską! Co to jest?
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również