UDOSTĘPNIJ

Marian Kowalski wypowiedział się dla Pikio.pl (tu pełen wywiad) na temat dziennikarza TVP Tomasza Lisa. Odniósł się do niego w związku ze słynnym zdjęciem martwego syryjskiego chłopca, które Lis pokazywał czytelnikom Newsweeka oraz widzom TVP 2, a które okazało się inscenizacją wykorzystującą dramat dziecka (LINK). 

Choć w żaden sposób nie umniejsza to dramatu, okazuje się, że fotografia jest inscenizacją. Wykorzystana została tragedia, by zrobić odpowiednie zdjęcie. Syryjski chłopczyk tak naprawdę został znaleziony 2 września w innym miejscu tureckiej plaży. Ciało przeniesiono gdzie indziej i dopiero tam wykonano fotografię z odpowiednim ujęciem.

– Redaktor Lis, ten niebieskooki blondynek, jest typowym sukinsynem nazistowskim, który okłamuje Polaków w telewizji publicznej. Kto będzie trzymał tego bydlaka na stanowisku w telewizji publicznej powinien zostać pobity na ulicy, a jego żona ogolona! – rzekł Marian Kowalski.

– To jest działalność jak za czasów hitlerowskich, gdy kobiety, które łajdaczyły się z hitlerowcami były strzyżone do gołej skóry. Dzisiaj za tą zdradę trzeba robić znowu to samo, bo ci zdrajcy idioci, nigdy się nie otrząsną – dodał, a następnie przeszedł do tematu Kościoła katolickiego.

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również