UDOSTĘPNIJ

Partia KORWiN stawia w kampanii wyborczej na temat imigrantów. W spocie zatytułowanym „Inwazja” zapewnia, że jest jedyną formacją, która „zapewni Polsce bezpieczeństwo”. 

– Inwazja się rozpoczęła… – zaczyna się spot zmontowany głównie z filmów z Youtube pochodzących z Francji, Niemiec, Grecji czy Węgier. Większość z nich przedstawia bójki i zadymy, w których biorą imigranci. Do całości podłożony jest mocny motyw muzyczny.

– Hordy nielegalnych imigrantów wdzierają się do Europy. Zagrażają naszej tradycji, kulturze i wartościom. Są w Polsce politycy, którzy witają ich z otwartymi ramionami. Są też tacy, którzy chcą na nich płacić. Jako jedyni odważnie mówimy NIE nielegalnym imigrantom. Tylko KORWiN zapewni nam i naszym rodzinom bezpieczeństwo – dodaje lektor.

Partia KORWiN stawia w tej kampanii na temat imigrantów, zarówno w sieci jak i w świecie realnym uczestnicząc w manifestacjach antyimigranckich. Pytanie czy taka strategia będzie owocna. Do tej pory formacja zanotowała wzrost i w coraz większej ilości badań przekracza próg wyborczy. Nadal jednak w niektórych sondażach jest wyniki oscylują wokół 3 proc.

Poniżej spot:

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRosja: jest zgoda Rady Federacji na wysłanie wojsk do Syrii
Następny artykułBosak: O państwie pogrążającym się w długu
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również