UDOSTĘPNIJ
fot. youtube

Janusz Korwin-Mikke na zwołanej w czwartek przez siebie konferencji odniósł się m.in. do propozycji Pawła Kukiza, który zaprosił go na swoje listy wyborcze w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

W wypowiedzi dla mediów Korwin-Mikke objaśnił, że tak jak wielokrotnie już powtarzano, rozmowy z Pawłem Kukizem i formacją KORWiN nt. wspólnych list już się odbyły i – tak jak przewidywał Korwin-Mikke – nie doszło do porozumienia.

– Nieoczekiwanie Pan Kukiz oświadczył, że z partiami nie rozmawia ale zaprasza mnie osobiście na jego listy. Otóż odpowiedziałem na to, że ja zapraszam też Pana Kukiza na moje listy i tyle. Uważam, że jest to całkowicie niepoważne – powiedział Korwin-Mikke.

Według Janusza Korwin-Mikkego, Paweł Kukiz kompletnie nie panuje nad swoją formacją i stąd wynikają nieporozumienia polegające m.in. na tym, że mimo porażki w negocjacjach między obydwiema formacjami Kukiz jak gdyby nigdy nic zaprasza go na listy.

Jak zdradził mediom Korwin-Mikke, do współpracy z Pawłem Kukizem z podobnych powodów nie jest chętny także Grzegorz braun.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również