UDOSTĘPNIJ

Korwin-Mikke zapowiada w tajemniczych słowach zapowiada, że przeprosi. Chodzi oczywiście o jego wystąpienie w Parlamencie Europejskim. Nie wiadomo jednak za co przeprosi lider partii KORWiN, bowiem jak podkreśla „nie mówi, że za ten gest”.

Korwin-Mikke podczas posiedzenia Parlamentu Europejskiego użył słów „Ein Reich, Ein Volk, Ein Ticket” nawiązując do nazistowskiego hasła „Ein Reich, Ein Volk, Ein Führer”, czyli jedna rzesza, jeden naród, jeden wódz. O co chodzi? Korwin-Mikke uważa, że Unia Europejska powoli staje się państwem federacyjnym. Liderowi partii KORWiN nie podoba się koncepcja „jednego biletu”, który można byłoby kupić do podróżowania po całej Europie.

Korwin-Mikke uważa, że Unia Europejska ma rodowód faszystowski. Nie boi się również konsekwencji za gest, który miał przyrównać Unię do III Rzeszy.

– Zrobiłem dokładnie to samo kilka lat temu, mówiąc, że się nie zgadzam na zasadę „Ein Reich, ein Volk, ein Euro”. Natychmiast poszedł donos do prokuratury, która po pięciu minutach mnie zwolniła. I koniec. To absurd zupełny- skomentował w rozmowie z Interią.

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOInteria.pl
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRosja walczy z selfie, bo giną od nich ludzie
Następny artykułKto tu mówi o tolerancji?
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również