UDOSTĘPNIJ

Janusz Korwin-Mikke swoim ostatnim wystąpieniem zszokował europosłów. Przewodniczący socjalistów w Parlamencie Europejskim Martin Schultz nazwał je „haniebnym”.

Korwin-Mikke jeszcze raz powiedział, że Polska jak i inne kraje Unii są okupowane przez Brukselę. To ona ma być winna zahamowaniu rozwoju gospodarczego Europy.

Jednakże, europosłów najbardziej wzburzyła wypowiedź na temat islamu. Janusz Korwin-Mikke stwierdził, że „nasi wrogowie nie są w Moskwie, tylko w meczetach”. W emocjonalnym wystąpieniu podkreślił, że „należy odrzucić podatki rujnujące przemysł oraz demoralizujące społeczeństwo zasiłki”. Dodał również, że należy przywrócić karę śmierci i zniszczyć Unię Europejską.

Przemówienie nerwowo obserwował Donald Tusk. Janusz Korwin-Mikke napisał na swoim profilu, że Martin Schultz nazwał wystąpienie „haniebnym” i zamierza mu się przyjrzeć.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułJanusz Palikot chce kupić zadłużone kopalnie
Następny artykułEgipt: Student skazany na 3 lata więzienia za przyznanie się do ateizmu
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również