UDOSTĘPNIJ

Premier Kopacz pojawiła się dziś w Warce i opowiedziała o głośnej sprawie prywatyzacji Lasów Państwowych, która miała się znaleźć wśród pytań podczas październikowego referendum (o ile to się odbędzie).

Ewa Kopacz podkreślała, że Platforma Obywatelska nigdy nie miała w planach, by sprywatyzować Lasy Państwowe. Twierdziła, że winić należy PiS i torpedowanie pomysłów przez opozycję.

– Najlepszym dowodem na to, że chcieliśmy wręcz na wyrost, ale umieścić w akcie prawnym najwyższego rzędu, czyli w Konstytucji, zapis, który mówiłby, że Lasy Państwowe jako dobro ogólnonarodowe nie podlega prywatyzacji i przekształceniom, zostały storpedowane przez naszych kolegów z opozycji, dokładnie z PiS-u, przez ponad 120 posłów, którzy dokładnie dzisiaj wykorzystują tę sytuację, strasząc Polaków – opowiadała premier Kopacz.

– Dzisiaj rzeczywiście bardzo trudno PO udowadniać, że to, co funkcjonuje w przestrzeni publicznej, jest zwykłym kłamstwem i nadużyciem. Bardzo trudno z tej plotki, z tego kłamstwa wyplątać się w tedy, kiedy mamy po drugiej stronie cynicznych polityków, którzy do celów politycznych to kłamstwo używają – dodała.

Premier Kopacz wyraziła również ubolewanie, że okłamano ludzi, iż PO sprzedaje Lasy Państwowe.

źródło: wprost.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułGiertych publicznie miesza Kurskiego z błotem. Słusznie czy nie?
Następny artykułMucha apeluje do prezydenta w sprawie rozliczeń za wyjazdy
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również