UDOSTĘPNIJ

W sieci sklepów Lidl pojawił się nowy produkt, który podbija serca nastolatków. Ma ciekawy smak i kształty, które są im dobrze znane. Młodzi go wręcz pokochają.

Na polskim rynku w sklepach Lidl właśnie pojawiły się nowe żelki o kontrowersyjnej nazwie „Shit Happens!”. Stały się bardzo popularne dzięki swojemu nietypowemu wyglądowi. Nastalatki wręcz zakochały się w nich, robią sobie z nimi zdjęcia i filmy oceniając w nich ich wygląda i smak.

Nic dziwnego, że tak się dzieje ponieważ popularne żelki są w kształcie emoji. Są to piktogramy, które pozwalają nam w internecie na opisanie swoich emocji bądź przestawienie różnych rzeczy jak np. wizerunki różnych przedmiotów. W zależności od tego z jakiej korzystamy aplikacji, to różnią się one od siebie wyglądem.

Kontroweryjny wygląd

W paczce, która kosztuje w Lidlu 3,99 za 175g, znajdziemy żelki w kształcie kciuka skierowanego w dół, palca środkowego, który ma oznaczać „fuck you”, kilku małpek, pierwsza zasłania uszy, druga oczy, a trzecia nos i usta i oczywiście odchodów. Nie są to jedyne słodycze produkowane przez niemiecką firmę Ragolds. W ich asortymencie można znaleźć jeszcze takie żelki jak „Be happy”, „Let’s go crazy” czy „So in love”, gdzie kształty słodyczy są już inne. W Polsce dostępne są tylko żelki „Shit Happens!”.

Wszystkie cztery paczki zawierają kilka różnych emoji-żelków, które pomogą ci nie tylko wyrazić to, co czujesz, ale też pozwolą wybrać przekąski, które są dla ciebie najlepsze. Wszystkie produkty zawierają prawdziwy sok owocowy i w czterech paczkach znajdziesz wyłącznie naturalne smaki. Nasze wyroby są wolne od genetycznej modyfikacji i glutenu – informuje producent.

Źródło: innpoland.pl

 

Te zdjęcia kotów ROZBROJĄ każdego!


Te zdjęcia dzieci ze ślubów BAWIĄ DO ŁEZ!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również