UDOSTĘPNIJ
fot. facebook

Zwolennicy kontrowersyjnego biznesmena, Zbigniewa Stonogi, ułożyli ze zniczy przed warszawską komendą policji symbol Polski Walczącej z podpisem „Stonoga”. Akcja sympatyków biznesmena spotkała się z ogromną falą krytyki ze strony internautów.

Na udostępnionym przez Zbigniewa Stonogę nagraniu widzimy grupkę młodych – głównie mężczyzn – sympatyków biznesmena. Jak wynika z wypowiedzi jednego z nich, w rocznicę porozumień sierpniowych chcieli wesprzeć swojego idola, który – ich zdaniem – doświadcza aktualnie „stalinowskich represji”.

Młodzi zwolennicy Stonogi domagają się również natychmiastowego ułaskawienia go ze względu na jego „zasługi”.

Akcja sympatyków biznesmena spotkała się jednak z ogromną krytyką ze strony internautów. Według krytykujących, użycie w tym kontekście symbolu Polski Walczącej, który towarzyszył Polakom podczas niemieckiej i rosyjskiej okupacji, to ogromna przesada i zbezczeszczenie tego bardzo ważnego symbolu.

Pozdrawiamy Zbyszka

Posted by Zbigniew Stonoga on 31 sierpnia 2015

 

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNapieralski na listach PO. 2013: w PO chodzi tylko o kasę
Następny artykułOrban: „Ludzie chcą, abyśmy panowali nad sytuacją i chronili nasze granice”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również