UDOSTĘPNIJ
fot. commons.wikimedia.org

Magda Gessler znowu udzieliła kontrowersyjnego wywiadu. Tym razem postanowiła opowiedzieć o swoich bolączkach związanych z polskimi świętami i tym, jak podczas Bożego Narodzenia zachowują się według niej Polacy. Zdaniem niektórych internautów, po tych słowach TVN powinien ją zwolnić. Słusznie?

Gessler wprost powiedziała redaktorowi, co się jej nie podoba w zachowaniu Polaków podczas świąt. Okazuje się, że słynna kucharka jest oburzona sposobem przygotowania dań na wigilijną wieczerzę. Kobieta uważa, że Polacy są żałośni w przygotowywaniu karpia, który w naszym wydaniu nadaje się w najlepszym wypadku na śmietnik.

ZOBACZ TAKŻE: Szczere i prywatne wyznanie Gessler. Fani współczują

Polacy są oburzeni

– Źle smażą karpia, rzecz jasna! Aż się poci od tłuszczu, sterczą mu ości i śmierdzi mułem. Niestety, to jest koniec świata. Udawanie, że to jakoś smakuje, jest udręką dla całego domu i wszyscy się modlą, żeby wreszcie spłynął ze stołu. Na drugim miejscu jest kupowanie produktów z niesprawdzonych miejsc (…). I używamy do sałat polskiej cebuli, która jest zbyt ostra. Lepsza jest biała – opowiadała celebrytka.

ZOBACZ TAKŻE: Pikantne wyznanie Gessler. Zdradziła szczegóły swoich wyuzdanych orgii

Polacy są oburzeni jej słowami, a niektórzy internauci nawet każą jej „wypier*alać z telewizji”. Polacy są tak bardzo przewrażliwieni na punkcie swoich kulinarnych umiejętności, że aż tak uraziły ich słowa Magdy? Znaleźli się oczywiście także fani, którzy przyznają Magdzie rację.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!

Dzieje się! Szczury rozminowują kraj!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również