UDOSTĘPNIJ

Koneserka KFC postanowiła pójść na wojnę z gigantem serwującym kurczaki w panierce z ich unikalną recepturą. Kobieta oburzyła się, ponieważ kubełek nie był wypełniony kurczakami tak jak w reklamie. 

Anna Wurtzburger z Nowego Jorku postanowiła pozwać KFC. Koneserka kurczaków we wszelkiej postaci miała ochotę na unikalną panierkę pułkownika Sandersa. Zamówiła kubełek, aczkolwiek po jego odpakowaniu zauważyła, że nie jest wypełniony tak jak w reklamie produktu. Za posiłek zapłaciła 20 dolarów i uznała, że warto iść z tym do sądu.

Teraz kobieta żyjąca na zasiłku żąda od KFC 20 milionów dolarów odszkodowania. Uważa, że reklama powinna w pełni odwzorowywać sprzedawany produkt, a praktyki stosowane przez kulinarnych gigantów muszą zostać ukrócone.

– Zapytałam ich gdzie są moje kurczaki i czemu oszukują? Kubełek był wypełniony do połowy, a liczyłam na to, że będę mogła zjeść kilka posiłków. One są do tego małe… Ja wam dam oszukiwać na moich kurczakach – powiedziała dziennikarzom New York Post.

Mimo, iż kobieta jest na zasiłku, udało jej się wynająć prawnika i wnieść pozew. Liczy na 20 milionów dolarów odszkodowania.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również