UDOSTĘPNIJ

Eryk Brodnicki z Prawa i Sprawiedliwości najprawdopodobniej zakończył swoją polityczną karierę. Do sieci trafiło video z nagrywania przez działacza partii Jarosława Kaczyńskiego spotu wyborczego.

To co opowiada przechodzi ludzkie pojecie. Internet pęka ze śmiechu. Warto zauważyć co mówi Eryk Brodnicki o Marku Suskim z PiS.

Nie wiadomo czy wyciek filmu to działanie umyślne czy nie, choć materiał pojawił się na kanale Youtube portalu natemat.pl. Radomski konserwatysta i kandydat na radnego miał paść ofiarą konkurencji.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSzumlewicz: OPZZ przeciwko nacjonalizmowi
Następny artykułBBC: Rosja wkroczyła czołgami na Ukrainę!
Wiadomości Pikio
Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

80 KOMENTARZY

 1. Zapomniałaś dodać to tego Twój Ruch.

  Ja też uważam że aby cośzmienić w Polsce należy oddać głos na kandydatów spoza obecnego układu. Szczególnie tych których oczerniają media. Mam taką naturę, że jak Gazeta Wyborcza, Gazeta Polska, TVN, TVP, Polsat i TOK FM kogoś obrzucają błotem, to musi to być szlachetny człowiek.

  Dlatego głosować powinno się na jedną z niżej wymienionych partii / inicjatyw obywatelskich lub przez nie popieranych:
  Kongres Nowej Prawicy
  Unia Polityki Realnej
  Ruch Narodowy
  Partia Libertariańska
  zmieleni.pl
  Republikanie

 2. Co za kretyńsko wymyślony PR. Fejk jak ch.. – ale obmyślony w jakiś target. Wydaje mi się, że w tak pogmatwany sposób, że nie ma szans cokolwiek ugrać. Na bank nie wpadka. Ale właśnie na tym przykładzie można ogarnąć jaka jest polityka dzisiaj. Nie chce mi się dalej…

 3. Co za kretyńsko wymyślony PR. Fejk jak ch.. – ale obmyślony w jakiś target. Wydaje mi się, że w tak pogmatwany sposób, że nie ma szans cokolwiek ugrać. Na bank nie wpadka. Ale właśnie na tym przykładzie można ogarnąć jaka jest polityka dzisiaj. Nie chce mi się dalej…

 4. Patrycja Czapla I to jest błąd. Do tego chciano doprowadzić by Polacy tak myśleli, że trzeba głosować na "świeżych", "nowych", ale to niczego nie zmieni, bo ludzie przede wszystkim musza być uczciwi. Niech Pani spojrzy na to co robią władze PiSu, tam niema pobłażania dla "nieposłusznych", dla krętaczy, bo odrazy wylatują jak widać na ostatnim przykładzie 3 Panów z PiS. Wszędzie znajdą się oszuści, kłamcy, ludzie szukający przede wszystkim swojego dobra, ważne by ich eliminować z życia publicznego, co inne partię nie chętnie praktykują.
  Polska polityka nie wyzdrowieje jeśli nie zostanie rozliczony komunizm, a PiS jest partią, która tego właśnie chce i czego tak się boi ówczesna władza i cała lewica, sądy, prokuratura, policja i cały ten skorumpowany system.

 5. Krzysztof Grygierek PiS to "koncesjonowana" lewica, która ma się kłócić z PO aby naród był podzielony na zwolenników tych dwóch partii i żarł się między sobą. Zgodnie z zasadą "dziel i rządź".
  PiS był już u władzy i jakoś nic się w Polsce nie zmieniło. Głosują tak samo jak PO, kradną tak samo jak PO i PLS, chcą "państwa opiekuńczego" tak samo jak SLD. Tacy sami socjaliści jak cała reszta. Z tą małą różnicą, że pobożni…. Ten kto ich prawicą nazywa powinien się zdrowo w łeb puknąć i zobaczyć co znaczy prawica…. PiS to pobożni narodowi socjaliści. W życiu na nich głosu nie oddam tak samo jak na PO, PSL, SLD, Palikota… i Gowina…

 6. Marek Czuma Mnie transformersy PiSu nie interesują. Aby było w Polsce lepiej trzeba z parlamentu wywalić każdego kto głosował co najmniej raz za podniesieniem podatków i całe jego ugrupowanie.
  Do parlamentu powinny wejść tylko partie które jeszcze ani razu nie były u władzy. A gwałcicielom narodu dziękujemy za lata ucisku…

 7. Krzysztof Grygierek

  No właśnie: w moim pojęciu uczciwość polega na realizacji OBIETNIC wyborczych.
  PiS jest taką opozycją, że przedłożył swój byt w parlamencie ponad dobro Narodu Polskiego.
  Argumentacja:
  Ostatnio obłożono ZUSem umowy zlecenia, co spowoduje że albo wzrosną ceny towarów / usług, albo powiększy się grupa osób na garnuszku państwa, czyli bezrobotnych. PiS wiedział, że dowalenie ZUSu to nie dobry pomysł, ale głosował ZA razem z PO, PSL, SLD i innymi partiami pseudo-opozycyjnymi. PiS zrobił to tylko po to, aby zaraz potem złożyćwniosek, aby tę nowelizację wdrożyćjuż od 2015 roku. Wiedzieli, że jest to działanie na szkodę narodu, ale chcieli zagrywką polityczną obniżyć poparcie PO przed przyszłorocznymi wyborami do Sejmu. Nie udało im się to, bo zmiany wejdą po wyborach.

  Jaki wniosek? PiS to partia tak zaślepiona nienawiścią do PO, żę woli ryzykować dobrem 38 milionów Polaków, by tylko dowalić Platformie… PiS tak samo jak PO, PSL, SLD, TR i inne mutacje tych partii są ugrupowaniami nieuczciwymi, które należy wywieźć na taczkach.

 8. Mario Emigrant No właśnie warto się zainteresować co PiS zrobiło u władzy, którą mieli tylko 2 lata. Jeśli PiS jest "koncesjonowaną opozycją" to jego przywódca zgodził się na wielkie poświęcenie dla tej koncesji. Przypomnę, jego rodzina i przyjaciele zostali zamordowani pod Smoleńskiem.
  Ostatnio zauważyłem, że wielu ma coś do "państwa opiekuńczego". Nie rozumiem Was. Muszą być: publiczne szpitale, darmowa opieka zdrowotna, edukacja, mieszkania socjalnie i cała reszta; to świadczy o naszym człowieczeństwie. Jak można nie zaopiekować się człowiekiem, który jest mniej bystrzejszy od nas, któremu nie koniecznie "powiodło się", który jest w nędzy często nie z własnej winy.

 9. https://www.facebook.com/pages/Krystian-Legierski-Radny-Warszawy/727160533983320?fref=ts DO RADNEGO MIASTA WARSZAWY KRYSTIANA LEGIERSKIEGO . KRYSTIAN LEGIERKI ODDAJ MOJE PIENIĄDZE ZAINWESTOWANE PRZEZE MNIE W KLUB M25 NA MIŃSKIEJ W WARSZAWIE. WZIĄŁEM POŻYCZKĘ BANKOWĄ NA SWOJE MIESZKANIA,INWESTUJĄC JE W KLUB M25,TAKŻE I SWOJĄ CIĘŻKĄ PRACĘ FIZYCZNĄ. PO ZAINWESTOWANIU JUŻ WSZYSTKICH MOICH PIENIĘDZY ,LEGIERSKI MÓJ PRAWNY WSPÓLNIK ZA POMOCĄ SWOICH GORYLI I KRUCZKÓW PRAWNYCH,USUNĄ MNIE SIŁĄ ZE SPÓŁKI,BEZ GROSZA ZWROTU MOICH WKŁADÓW FINANSOWYCH. 2 OBECNIE JESTEM CZŁOWIEKIEM BEZDOMNYM ,ZRUJNOWANYM PSYCHICZNIE I BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA I Z DŁUGAMI . OBDUKCJE LEKARZA SĄDOWEGO ZAGINEŁY W SĄDZIE. CZY BĘDĄC BYŁYM WYCHOWANKIEM DOMU DZIECKA,MAM JAKĄKOLWIEK SZANSĘ W WALCE Z PRAWNIKIEM KRYSTIANEM LEGIERSKIM,KTÓRY MA ZNAJOMOŚCI WE WSZELKICH INSTYTUCJACH PRAWA?! 3 CZY TAKA OSOBA JAK LEGIERSKI POWINNA SPRAWIAĆ FUNKCJE SPOŁECZNE? CZY LUDZIE KTÓRYM JEST CIĘŻKO UDOWODNIĆ ICH ZŁO,DALEJ BĘDĄ KORZYSTAĆ Z OWOCÓW NIEPRAWOŚCI KTÓRE POPEŁNILI?WESZŁA NOWA USTAWA O NĘKANIU. CZY TO JEST NĘKANIE,CZY MOJE WOŁANIE O POMOC? DLA KAŻDEGO TO COŚ INNEGO ZNACZY. WSZYSTKO ZALEŻY OD TEGO JAKĄ MASZ POZYCJĘ SPOŁECZNĄ. KRYSTIAN LEGIERSKI ILE BĘDZIE JESZCZE OFIAR?! Podp. Mariusz Cechowski . http://youtu.be/v4cDH4jiH-Y
  Krystian Legierski radny warszawy wypowiadasz się w wielu wywiadach jak to pięknie i szczęśliwie doszedłeś do tego co masz.ale nie odważysz się powiedzieć prawdy. Powiedz wprost HIPOKRYTO co zrobiłeś z człowiekiem który ufał ludziom. Wszystko ci się świetnie układa i spełniają ci się plany ,ale moim kosztem . okradłeś mnie Legierski. Jeśli jesteś honorowy to oddaj mi dach nad głową,a nie udawaj że tak troszczysz się o innych którzy żyją w nędznych warunkach. Hipokryta to twoje imię. Noś ten napis na koszulce by inni to widzieli. Nic innego nie mogę napisać o tobie jak tylko zwykły bandzior,który się posługuje innymi ludźmi by torować sobie drogę ku władzy. Puki nie wyślesz swoich ludzi by mnie nawet odważę się napisać ZABIJĄ będę walczył o swoje. chyba że sam przemyślisz sprawę i oddasz mi skradzione przez ciebie moje pieniądze ,a tym samym dach nad głową. Skuteczność Krystiana Legierskiego to psychopatyczna umiejętność omotania ludzi mu potrzebnych: jest duszą towarzystwa, natychmiast się zaprzyjaźnia. Jeśli zaś trafia na osobę odporną, staje się ciemnoskórym gejem prześladowanym przez homofobów-rasistów.
  Pokaż mniej

 10. https://www.facebook.com/pages/Krystian-Legierski-Radny-Warszawy/727160533983320?fref=ts DO RADNEGO MIASTA WARSZAWY KRYSTIANA LEGIERSKIEGO . KRYSTIAN LEGIERKI ODDAJ MOJE PIENIĄDZE ZAINWESTOWANE PRZEZE MNIE W KLUB M25 NA MIŃSKIEJ W WARSZAWIE. WZIĄŁEM POŻYCZKĘ BANKOWĄ NA SWOJE MIESZKANIA,INWESTUJĄC JE W KLUB M25,TAKŻE I SWOJĄ CIĘŻKĄ PRACĘ FIZYCZNĄ. PO ZAINWESTOWANIU JUŻ WSZYSTKICH MOICH PIENIĘDZY ,LEGIERSKI MÓJ PRAWNY WSPÓLNIK ZA POMOCĄ SWOICH GORYLI I KRUCZKÓW PRAWNYCH,USUNĄ MNIE SIŁĄ ZE SPÓŁKI,BEZ GROSZA ZWROTU MOICH WKŁADÓW FINANSOWYCH. 2 OBECNIE JESTEM CZŁOWIEKIEM BEZDOMNYM ,ZRUJNOWANYM PSYCHICZNIE I BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA I Z DŁUGAMI . OBDUKCJE LEKARZA SĄDOWEGO ZAGINEŁY W SĄDZIE. CZY BĘDĄC BYŁYM WYCHOWANKIEM DOMU DZIECKA,MAM JAKĄKOLWIEK SZANSĘ W WALCE Z PRAWNIKIEM KRYSTIANEM LEGIERSKIM,KTÓRY MA ZNAJOMOŚCI WE WSZELKICH INSTYTUCJACH PRAWA?! 3 CZY TAKA OSOBA JAK LEGIERSKI POWINNA SPRAWIAĆ FUNKCJE SPOŁECZNE? CZY LUDZIE KTÓRYM JEST CIĘŻKO UDOWODNIĆ ICH ZŁO,DALEJ BĘDĄ KORZYSTAĆ Z OWOCÓW NIEPRAWOŚCI KTÓRE POPEŁNILI?WESZŁA NOWA USTAWA O NĘKANIU. CZY TO JEST NĘKANIE,CZY MOJE WOŁANIE O POMOC? DLA KAŻDEGO TO COŚ INNEGO ZNACZY. WSZYSTKO ZALEŻY OD TEGO JAKĄ MASZ POZYCJĘ SPOŁECZNĄ. KRYSTIAN LEGIERSKI ILE BĘDZIE JESZCZE OFIAR?! Podp. Mariusz Cechowski . http://youtu.be/v4cDH4jiH-Y
  Krystian Legierski radny warszawy wypowiadasz się w wielu wywiadach jak to pięknie i szczęśliwie doszedłeś do tego co masz.ale nie odważysz się powiedzieć prawdy. Powiedz wprost HIPOKRYTO co zrobiłeś z człowiekiem który ufał ludziom. Wszystko ci się świetnie układa i spełniają ci się plany ,ale moim kosztem . okradłeś mnie Legierski. Jeśli jesteś honorowy to oddaj mi dach nad głową,a nie udawaj że tak troszczysz się o innych którzy żyją w nędznych warunkach. Hipokryta to twoje imię. Noś ten napis na koszulce by inni to widzieli. Nic innego nie mogę napisać o tobie jak tylko zwykły bandzior,który się posługuje innymi ludźmi by torować sobie drogę ku władzy. Puki nie wyślesz swoich ludzi by mnie nawet odważę się napisać ZABIJĄ będę walczył o swoje. chyba że sam przemyślisz sprawę i oddasz mi skradzione przez ciebie moje pieniądze ,a tym samym dach nad głową. Skuteczność Krystiana Legierskiego to psychopatyczna umiejętność omotania ludzi mu potrzebnych: jest duszą towarzystwa, natychmiast się zaprzyjaźnia. Jeśli zaś trafia na osobę odporną, staje się ciemnoskórym gejem prześladowanym przez homofobów-rasistów.
  Pokaż mniej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ