UDOSTĘPNIJ

Bronisław Komorowski dynamizuje kampanię wyborczą. Wyszedł z pałacu i agitował na ulicach Warszawy. Towarzyszył mu Korzeniowski oraz TVP INFO i TVN 24 transmitujące marsz na żywo. To nie był łatwy dzień dla prezydenta, był adresatem trudnych pytań i bohaterem incydentów.

Na przykład młody chłopak zapytał prezydenta za co jego siostra ma kupić mieszkanie, skoro po 3 latach szukania znalazła prace z pensją 2 tysiące zł. Komorowski poradził aby zmieniła pracę i wzięła kredyt.

Głowa państwa uściskała się również ze znanym (m.in. spod krzyża) prowokatorem Andrzejem Hadaczem, który jeszcze niedawno krzyczał „Tusk albo Komorowski – kula w łeb. Nienawidzę ich! BOR nie reagował… A Hadacz dopingował głowę państwa przez większość spaceru.

Fotograf Jakub Szymczuk z kolei napisał na Twitterze „Jestem na spacerze PBK sztabowcy idą przodem i ustawiają swoich ludzi w ogródkach a to w sklepach. Spektakl.”

Na jednym z forów na Facebooku pojawił się z kolei wpis, że Bronisław Komorowski około godziny 14 został opluty.

ds, źródła: TVN24.pl, Twitter, facebook

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKukiz śmieje się z Komorowskiego. „Budzik” podbija sieć (video)
Następny artykułLewica startuje z nową inicjatywą. Powstanie nowa partia?
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również