UDOSTĘPNIJ
fot. flickr

Bronisław Komorowski w fatalnym stylu przegrał wyścig o fotel prezydencki z niedocenianym Andrzejem Dudą w 2015 roku. Do kolejnych wyborów pozostało jeszcze sporo czasu, ale kandydat PO podjął już decyzję czy weźmie w nich udział.

Były prezydent przyznał, że nie planuje startu w kolejnych wyborach. Komorowski stwierdził, że czuje się człowiekiem spełnionym zawodowo, ale nie wyklucza, że pewnego dnia powróci do polityki. Jako kandydata w wyborach prezydenckich widziałby jednak kogoś młodszego, ale jednocześnie posiadającego niezbędne doświadczenie.

Pytany o potencjalnych kandydatów, którzy mogliby zagrozić urzędującemu obecnie Andrzejowi Dudzie, Komorowski nie chciał zdradzić żadnych personaliów.

– Oczywiście, że mam takie osobiste kandydatury, ale choćby mnie ktoś pokroił nic nie powiem. Z tej prostej przyczyny, że dzisiaj powiedzenie, kto mógłby być takim kandydatem, to jest jego skreślenie – stwierdził były prezydent.

Bronisław Komorowski uczestniczył wczoraj w spotkaniu KOD zorganizowanym w Płocku. Mówił na nim również o swojej karierze politycznej i obecnym stanie państwa, który go martwi.

– Przeszedłem drogę polityczną, którą – można powiedzieć – chyba nikt nie miał podobnej, tak systematycznej, jak się mówi, krok po kroku. W zasadzie, jeśli chodzi karierę polityczną jestem spełniony. Poza jednym – mnie boli, to co obserwuje, marnotrawienie dorobku, także i mojego życia politycznego przez ten okres po 1989 r., ale także i wcześniej, kiedy o wolność trzeba było się bić – podkreślał były prezydent.

Źródło: rp.pl

Tak żyje Andrzej Duda [ZDJĘCIA]

Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również