UDOSTĘPNIJ
fot. youtube

Niedawno Polskę zelektryzowała informacja o zaginięciu dwóch dzieł sztuki z Pałacu Prezydenckiego. Były prezydent nie wydaje się być przejęty sytuacją i w rozmowie z RMF mówi „to jest śmieszne, bo jakieś obrazki zniknęły, to trzeba je znaleźć”. 

Z Pałacu Prezydenckiego zniknęły precjoza: dwa obrazy oraz rzeźba. Ludzie prezydenta Dudy twierdza, że nie było ich już, gdy przybyli do Pałacu. O zaginionych antykach poinformował opinię publiczną prezydencki minister Maciej Łopiński w wywiadzie dla „Do Rzeczy”.

– Już się pojawiły ze strony Platformy zarzuty, że szukamy kwitów i haków. Nie szukamy, ale jeśli w pałacu nie możemy odnaleźć dzieł sztuki, to ktoś za to odpowiada – mówił Łopiński.

B. prezydent Komorowski nie wydaje się być przejęty sytuacją.

– To jest śmieszne, bo jak rozumiem jakieś obrazki zniknęły, to trzeba albo je znaleźć i na tym powinni się skoncentrować urzędnicy, odpowiedzialni za kwestie majątkowe albo należy zawiadomić prokuraturę i ścigać kogoś. Robienie z tego sprawy politycznej wydaje mi się politycznie motywowane – mówił były prezydent w rozmowie z radiem RMF.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: RMF FM

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMatce piątki dzieci grozi więzienie, bo zabiła pedofila
Następny artykułIkonowicz: Krucjata Putina
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również