UDOSTĘPNIJ
fot. twitter

Kampania prezydencka przed drugą turą wyborów trwa w najlepsze o czym może świadczyć choćby niecodzienne zachowanie obydwu kandydatów, którzy na wszelkie sposoby próbują zjednać sobie wyborców.

Jednym z wyraźniejszych akcentów drugiego dnia kampanii była sytuacja, która spotkała urzędującego prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Podczas „spaceru” prezydenta po Warszawie, w pewnym momencie do podążających za Komorowskim przyłączyła się starsza kobieta na wózku inwalidzkim. Kobieta poskarżyła się prezydentowi na urzędy, które nie chcą załatwić jej sprawy.

Urzędujący prezydent po wysłuchaniu relacji kobiety z jej osobistej walki z polskimi urzędami postanowił zainterweniować i w biegu zatelefonował do sekretarz stanu ds. społecznych i polecił sprawdzić co można zrobić by pomóc niepełnosprawnej kobiecie.

Po skończonym spacerze Bronisław Komorowski zaprosił kobietę do Pałacu Prezydenckiego o czym poinformował na jednym z portali społecznościowych.

bh, źródło: onet.pl/twitter

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTanajno stawia warunki ws. poparcia w II turze wyborów
Następny artykułOto dlaczego Polacy nie wyjdą na ulice. 5 powodów
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również