UDOSTĘPNIJ

Z okien jednej z warszawskich kamienic wypadł mężczyzna. Gdy próbowano mu pomóc, zaatakował policjantów i lekarzy. Dwoje funkcjonariuszy zostało rannych. Natomiast cała akcja wyglądała jak wyjęta z komedii. 

W sobotni poranek przy jednej z warszawskich kamienic rozegrały się sceny jak z czarnej komedii. Najpierw z niewiadomych przyczyn mężczyzna wypadł z okna, później zaatakował nożem policjantów i lekarzy, którzy chcieli mu pomóc, a ci odwdzięczyli się ciosami przy użyciu mopa.

Na nagraniu opublikowanym w sieci, policjanci zdają się być spanikowani i nie panować nad sytuacją. Okładają rannego nożownika pałkami i mopem oraz psikają go gazem łzawiącym. Po wielu trudach udaje się im go jednak obezwładnić.

Po całej akcji policjanci wkroczyli do mieszkania, z którego okna wypadł mężczyzna. Jak się okazało, w środku przebywały cztery osoby, w tym jedna z poważną raną głowy. Wszyscy zostali zatrzymani.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPakistańczycy zaatakowali Polaka tasakiem. Trafił do szpitala
Następny artykułZmarł 18-letni żużlowiec, Krystian Rempała
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również