UDOSTĘPNIJ

Kolumna wojsk USA zablokowała ruchliwą drogę w na terenie Polski. Nikt nie był w stanie pomóc żołnierzom biorącym udział w wypadku. 

Od kiedy w Polsce rozpoczęły stacjonowanie amerykańskie oddziały wojskowe, do takich zdarzeń drogowych dochodzi bardzo regularnie. Zablokowane są wówczas ruchliwe drogi, co bardzo utrudnia miejscowym komunikację.

ZOBACZ TAKŻE: Ciężki wypadek polskiego aktora! Nikt nie chciał mu pomóc, myśleli, że…

Bez przyczyny zjechał na pobocze

Do zdarzenia doszło niedaleko Gniezna w miejscowości Lubiń w województwie wielkopolskim. To tam jeden z pojazdów należących do floty USA zjechał na pobocze drogi i ugrzązł w ziemi.

Oczywiście próbowano wyciągnąć pojazd ciężki inną ciężarówką, ale doszło do blokady hamulców i także pod drugim z pojazdów zapadła się ziemia. To całkowicie uniemożliwiło wyjazd obu.

ZOBACZ TAKŻE: Drastyczny wypadek kulturysty. Chciał zrobić popisowe salto, ale złamał sobie kark (video 18+)

Stworzyli ogromny zator

Kiedy okazało się, że pojazdów nie da się w żaden sposób wyciągnąć, wezwano specjalny holownik. Akcja wyciągania obu pojazdów przez jakiś czas szła dobrze, ale ostatecznie zakończyła się fiaskiem. Holownik ostatecznie przewrócił się i również wpadł do rowu, jaki trzeci pojazd ciężki.

ZOBACZ TAKŻE: Fani są załamani. Gwiazdor Hollywood w szpitalu, miał tragiczny wypadek

Pomogli miejscowi

Wojskom z USA na ratunek pośpieszyli lokalni mieszkańcy, którzy ściągnęli sprzęt z firmy prywatnej. Dopiero wówczas udało się wyciągnąć dwa pojazdy i holownik z rowu. Niestety akcja trwała przez wiele godzin przez co mieszkańcy pobliskich miejscowości nie mogli się poruszać się po drodze.

To nie jedyne takie zdarzenie

Takie zdarzenia z udziałem wojsk amerykańskich nie są w Polsce nowością. Jednym z ostatnich takich wypadków było uderzenie w zadaszenie dworca transportowanych koleją pojazdów. Doszło wówczas do uszkodzenia części wartych setki tysięcy złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Zaskakujący wyrok sądu. Spowodował wypadek, za karę chodzi na imprezy

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl

11 teorii spiskowych, które okazały się prawdą


15 największych sekretów ujawnionych przez WikiLeaks

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również