UDOSTĘPNIJ
fot. flickr

Jak dowiedzieli się dziennikarze Radia Zet policja poszukuje kolejnego konwojenta, który zniknął z przewożonymi pieniędzmi. Tym razem chodzi o warszawską firmę ochroniarską i 2 miliony złotych.

Na początku sierpnia informowaliśmy o konwojencie ze Swarzędza (woj. wielkopolskie), który pod koniec lipca zniknął z 8 milionami złotych należących do klientów banków i innych instytucji. Policja wciąż go szuka.

Najwyraźniej jeden z jego kolegów po fachu z Warszawy postanowił iść w jego ślady i również ukradł pieniądze, które przewoził jako konwojent.

Chodzi o 41-letniego mieszkańca warszawskiego Bródna, Grzegorza L., który po odebraniu w sumie 2 milionów złotych z różnych punktów w Warszawie, zakupił w jednej z galerii dużą torbę, do której przepakował pieniądze. Mężczyzna porzucił służbowy samochód niedługo potem i zniknął.

Firma zatrudniająca poszukiwanego konwojenta zorientowała się, że coś jest nie tak tego samego dnia dopiero o godzinie 22 gdy dyspozytor zauważył, że Grzegorz L. nie zdał służbowej broni.

Policja wciąż go poszukuje i nie zdradza na razie więcej szczegółów.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh, źródło: radio zet

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułISIS zmusza zarażonych HIV żołnierzy do samobójczych ataków
Następny artykułKopacz: Duda przypomina Ciprasa, to kierunek na Grecję
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również