UDOSTĘPNIJ

W sieci pojawił się kolejny spot na temat dopalaczy, który zebrał bardzo niepochlebne recenzje. Internauci drwią, że gdy widzą jak Polska walczy z dopalaczami, to sami mają ochotę je zakupić. Inni podkreślają, że spoty są żenujące, by dotarły do szerokiej publiczności.

Materiał został wykonany w ramach kampanii przeciwko dopalaczom. Autorami spotu są ludzie z TAP1, czyli Telewizyjnej Agencji Producenckiej. Jak podają na swojej stronie, zajmują się m.in produkcją i postprodukcją filmową i telewizyjną, produkcją spotów reklamowych oraz animacją komputerową.

Ich najnowsza produkcja zrealizowana w ramach kampanii wojewody warmińsko-mazurskiego według zdecydowanej większości internautów, „poziomem żenady” pobiła poprzednie spoty. W materiale pojawia się wojewoda Marian Podziewski z PSL.

„Dostałem raka po tym filmie”, „Przekaz jest taki, że gdyby ekspedientka sprzedała im winiacze to by żyły”, „Jak zobaczyłem, że wypływa jest z ust ketchup to padłem”, „Wygląda jak filmik uczniów gimnazjum”, „ekspedientka to android chyba”, „Emocje jak na grzybach”, „Te spoty dają fazę lepszą niż dopalacze” – to tylko najłagodniejsze komentarze, które internauci publikują pod filmem.

Spot został oczywiście zrealizowany za publiczne pieniądze. Część internautów jest oburzona, że efekty tak wyglądają. Inni zaś podkreślają, że być może forma jest taka, by spoty dotarły do jak największej liczby odbiorców. Zaznaczają, że gdyby nie były żenujące, nikt by się nimi nie zainteresował.

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Poniżej poprzedni spot.

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykuł„Jak go ten PiS opisi, a Duda wyduda”
Następny artykułWęgry walczą z kryzysem. Obniżą podatek dochodowy
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również