UDOSTĘPNIJ

W ubiegły piątek bieszczadzka Straż Graniczna zatrzymała kolejnych imigrantów z Bliskiego Wschodu próbujących przedostać się przez Polskę do Europy Zachodniej. 

Zatrzymani imigranci to obywatele Etiopii, Iraku i Sudanu, których przez Polskę próbował przewieźć obywatel Ukrainy. W sumie 4 osoby są w dyspozycji Straży Granicznej, w tym jedna – obywatel Etiopii – została przetransportowana do najbliższego szpitala ze względu na zły stan zdrowia.

Ukrainiec, który przewoził imigrantów jest poszukiwany przez policję po tym gdy udało mu się zbiec z miejsca zatrzymania.

To już kolejny przypadek gdy polska Straż Graniczna zatrzymała nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu próbujących przez Polskę dotrzeć do Europy Zachodniej.

Na początku sierpnia również w Bieszczadach zatrzymano kilku Afgańczyków a w ubiegłym tygodniu ponad 30 imigrantów z Syrii, Jemenu i Afganistanu w Szklarskiej Porębie oraz 11 niedaleko Zakopanego.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh, źródło: strazgraniczna.pl/wprost.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDuński MSZ: Cieszę się, że nie mieszkam w Szwecji
Następny artykułDuda: Polska nadal będzie wspierać Ukrainę
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również