UDOSTĘPNIJ
źródło/flickr.com

Wielka Brytania jest zszokowana książką, która ma opisywać sekrety premiera Davida Camerona. Jego dawny przyjaciel, a teraz wróg, Lord Ashcroft, postanowił podzielić się z opinią publiczną niewygodnymi faktami z życia szefa rządu. 

Książka nosi tytuł „Call Me Dave”. Czytelnicy mogą dzięki niej poznać między innymi życie Camerona na studiach, aczkolwiek jest ona również pełna niewygodnych wątków politycznych, które mogą zachwiać reputacją premiera.

Obecnie ujawniono fragmenty, które dotyczą życia studenckiego obecnego premiera. Zostały podchwycone przez media i opinię publiczną, a sam premier stał się obiektem kpin. Przy tym co opublikowano, poruszenia nie wywołał fakt, że Cameron miał regularnie palić marihuanę i nie stroić od kokainy.

Fragment, który jak do tej pory najbardziej zaszkodził Cameronowi, dotyczy jego dołączenia do stowarzyszenia Flam Club. Obecny premier miał wsadzić penisa do pyska martwej świni. To tam regularnie brał udział w bardzo frywolnych balangach pełnych używek.

Co do kwestii politycznych, Cameron miał „kłamać w sprawach wyższej wagi”. O co chodzi, najprawdopodobniej dowiemy się w przyszłym miesiącu, kiedy tytuł trafi do księgarni.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: Daily Mail, TVN24

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułUSA: Nastolatek skazany jak pedofil za nagie zdjęcia samego siebie
Następny artykułStany Zjednoczone przyjmą uchodźców
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również