UDOSTĘPNIJ

Alexandr Domogarow rozkochał w sobie tysiące kobiet w Rosji i w Polsce. W tej drugiej głównie za sprawą roli Bohuna w „Ogniem i Mieczem”. Choć był i jest amantem, jego życia rodzinnego nie można zaliczyć do udanych.

Choć w naszym kraju media już od dawna o nim milczą, w Rosji ciągle jest rozpoznawalny i sławny. Głównie za sprawą swojej ponadprzeciętnej urody i umiejętności aktorskich, lecz także niestety z powodu relacji ze swoimi kobietami oraz sytuacji rodzinnej.

Był trzykrotnie żonaty, nigdy jednak nigdy nie udawało mu się wejść w szczęśliwy i stabilny związek. Rosję obiegały coraz to nowe doniesienia o jego alkoholizmie i przemocy, które stosować miał wobec swoich kobiet. Jedna z nich, jak twierdzi, obudziła w nim chęć uderzenia po raz pierwszy kobiety. To właśnie Natasza Gromuszkina doprowadziła go też do próby samobójczej. Gdy podciął sobie przy niej żyły miała stwierdzić, że „to jego problem” po czym wyszła. Aktora uratował wtedy brat.

Relacja Domogarowa ze swoimi synami też pozostawia wiele do rzeczenia. Pierwszy z nich, Dimitrij zginął w 2008 roku uderzony przez samochód, nad którym stracił panowanie kierowca. Aktor nie zjawił się na jego pogrzebie, gdyż nie chciał oglądać swego syna w trumnie. Pojechał wtedy na występy do Izraela. Po powrocie zaszył się w domu. Domogarow odbudowywać też musi relacje ze swoim drugim synem, który deklaruje chęć zostania aktorem.

Dziś artysta wraca do życia, aczkolwiek jest zniszczony próbami samobójczymi i alkoholizmem. Pokazuje się publicznie z kobietami i prowadzi konto na Twitterze, na którym rozmawia z fanami i komentuje sytuację w Rosji.

АЛЕКСАНДР ДОМОГАРОВ ПОДОЗРЕВАЕТ ЛЮБОВНИЦУ В КРАЖЕ В середине октября известный российский актёр театра и кино Александр Домогаров стал жертвой серии ограблений. Он является собственником жилого дома в СНТ "Зеленая горка" Истринского района Московской области. Именно в это жилье и пробрались грабители. Ворам удалось вынести некоторые драгоценности и швейцарские часы Домогарова. Примечательно, что никаких следов взлома правоохранительными органами обнаружено не было. Отсюда появилось две версии вскрытия коттеджа. Первая – использование отмычки. Вторая – использование запасного ключа. В случае второго варианта подозрения падают на бывшую любовницу актера, у которой по его словам были ключи от этого дома. Имя женщины не разглашается. #домогаров #домогаровкрасавчик #кража #артист

A post shared by ?Папарацци (@paparazzi.top) on

źródło: wp.pl/instagram.com

 

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również