UDOSTĘPNIJ

Lider opozycyjnej partii Nowoczesna, Ryszard Petru wywołał burzę w sieci z pozoru niewinnym wpisem o najnowszym filmie Agnieszki Holland „Pokot”. Internauci nie pozostawili na polityku suchej nitki.

Do polskich kin trafił właśnie najnowszy film Agnieszki Holland „Pokot”, który – jak czytamy na filmweb.pl – opowiada historię emerytowanej inżynierki, która rozpoczyna śledztwo w sprawie tajemniczych morderstw myśliwych w Sudetach.

Lider Nowoczesnej był już na nim w kinie i poczuł potrzebę skomentowania go na jednym z portali społecznościowych. Obróciło się to przeciwko niemu, ponieważ znowu wywołał swoim komentarzem temat jego rzekomego romansu z jedną ze swoich posłanek.

 – Pokot – film doskonały. Nie tylko o złym traktowaniu zwierząt, ale także o złym traktowaniu kobiet. Mocny – napisał na Twitterze Petru. Na reakcję internautów długo czekać nie trzeba było.

13 KOMENTARZY

 1. Zupełnie jak bolek. Mógł siedzieć cicho, ale po raz kolejny wolał rozwiać wszelkie wątpliwości. Cały Riczi. Z taką opozycją ten zjebany PiS będzie rządzić wiecznie.

   • A może odpowiedzią jest inna partia niż wyżej wymienione? Mi na razie podoba się świeże i odmienne podejście Kukizowców. Jako jedyni odmawiają podwyżek dla rządzących, urzędników, są przeciw socjalizmowi w zamian za wyciąganie coraz większej kasy w podatkach od ludzi itd. Przestańcie w końcu widzieć tylko gorsze zło, w jedną lub drugą stronę.

  • jest jeszcze jedno przysłowie: lepiej się nie odzywać i sprawiać wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości! ;-)

  • Bo kobiety widzą w nim dolary,w dodatku zalicza kolejne lachony,tu żona,tu kochanka (nie pierwsza pewnie),to znaczy,że ma wszystko na swoim miejscu xD Same by pewnie wskoczyły : D A faceci to jeszcze czasami durni romantycy,co chcą bronić honoru i czci kobiet (debile) to i tweetują.

 2. Ja ten wpis zrozumialem inaczej:

  Nie tylko o złym traktowaniu zwierząt, ale nawet o złym traktowaniu kobiet

  :P

 3. Uderz w stół a hołota to wykorzysta. Dziwię sie autorom, że takie sprawy ich interesują, żyją bezmyślnie! Co ma żona Petru do jego wpisu to nie wiem, ale sie domyślam. Wpis zawiera w sobie skrót „PIS” a to mnie się kojarzy tragicznie – z PZPR czyli Płatnymi Zdrajcami Pachołkami Rosji. To są w większości ludzie gorszego sortu – komuniści i złodzieje, czyli pospolici przestępcy I takim ludziom można wierzyć? Brrr

 4. W traktowaniu kobiet to faktycznie specjalista.Jacek Kurski miał więcej przyzwoitości (o co go nigdy wcześniej nie podejrzewałem) bo chociaż się rozwiódł,a Rysio…nie wiem,może własna żona to już nie jest dla niego kobieta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ