UDOSTĘPNIJ

Donald Trump został oficjalnie zaprzysiężony na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki. Chociaż wygrał wybory, to ma duże grono swoich zagorzałych przeciwników.

Podczas inauguracji kamery wychwyciły kobietę, której zdecydowanie nie spodobał się fakt wygranej przez Trumpa. Najwyraźniej do ostatnich minut liczyła, że coś przeszkodzi miliarderowi w zostaniu prezydentem.

Na filmie widać, jak twarz protestującej wykrzywia okropny grymas. W chwili, kiedy komentujący wypowiedział słowa „Donald J. Trump jest teraz prezydentem Stanów Zjednoczonych”, kobieta teatralnie odrzuca głowę i krzyczy: „NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE”.

Cała scena szybko została wycięta i obiegła internet. Nikogo nie zdziwi chyba fakt, że kobieta stała się już sławna, a film z jej udziałem doczekał się licznych przeróbek i memów na swój temat. Protestująca została przedstawiona m. in. jako Darth Vader, a temat podchwycili również polscy internauci.

Oryginalne video:

Protestująca jako Darth Vader…

…i jako Super Sayian.

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCo tam się dzieje? Chaos i prawdziwa wojna domowa na ulicach USA (video)
Następny artykułKukiz: Idąc tokiem myślenia Radziwiłła należy zakazać modlitwy
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również