UDOSTĘPNIJ
fot, youtube

Wydaje się, że ramię w ramię z Pawłem Kukizem pójdzie Ruch Narodowy oraz Kongres Nowej Prawicy. W sprawie nieco wygadał się Jacek Wilk z KNP. 

Paweł Kukiz deklarował już kilkukrotnie, że nie zamierza współpracować z partią KORWiN zaś znacznie bliżej mu do narodowców i stronnictwa Jacka Wilka. Czy jesienią ujrzymy taki front antysystemowy? Formacje wiele dzieli, ale ponoć mają wspólny rdzeń wokół którego da się zbudować program. Wszystko obecnie jest w rękach Pawła Kukiza.

Zaczęło się od tweeta Jarosława Gowina, który rozmarzał się na Twitterze nad nowym Sejmem bez Janusza Palikota, Ryfińskiego, Kotlińskiej i Nowickiej. Lider Polski Razem napisał, że „idą dobre czasy”.

Szybko zareagował Jacek Wilk:

jaroslaw gowin jacek wilk

Jacek Wilk dopytywany czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik, dał do zrozumienia, że rozmowy są prowadzone, ale ostatni głos należy do Pawła Kukiza.

wilk

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCzy politycy Zmiany ukończyli podstawówkę?
Następny artykułPowstała strona rozliczająca obietnice prezydenta Dudy
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również