UDOSTĘPNIJ

Kongres Nowej Prawicy 30 lipca na spotkaniu podjął uchwałę, która wzywa członków do zaprzestania angażowania się w lokalne struktury związane z ruchem Kukiza.

Artur Dziambor i Jacek Wilk, czyli jedni z niewielu rozpoznawalnych polityków KNP aktywnie współpracują z Pawłem Kukizem. Zostali wyznaczeni przez muzyka jako jedni z 18 osób do obserwacji działań komitetów referendalnych w swoich województwach (pomorskim i świętokrzyskim).

Nie wiadomo do końca czy Wilk i Dziambor będą postawieni przed wyborem: albo Kukiz albo KNP, ponieważ w teorii kampania referendalna nie może być powiązana z kampanią wyborczą do Sejmu i Senatu. Obaj panowie nie odnieśli się jeszcze do tematu.

Na stronie internetowej Kongresu Nowej Prawicy (nowaprawicajkm.pl/) można przeczytać:

Ww. uchwała oznacza, że Rada Główna Kongresu Nowej Prawicy wezwała swoich członków by zaprzestali angażować się w lokalnych strukturach związanych z ruchem Kukiza i całą swoją energię poświęcili w zbieranie podpisów podpisów pod naszymi listami – tj. pod listami do sejmu naszego partyjnego komitetu.

Pod wpisem podpisał się Stanisław Żółtek – I Wiceprezes Kongresu Nowej Prawicy.

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułUEFA: Herb miasta Brzeg to swastyka
Następny artykułDzisiaj ostatnie wystąpienie prezydenta Komorowskiego
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również