UDOSTĘPNIJ

Wszyscy uważają, że prezes Prawa i Sprawiedliwości żyje tylko polityką. Złośliwi mówią, że tak go ona pochłania, że nie ma czasu na inne sprawy. Z tego powodu cierpieć na jego wygląd. Fotoreporterzy nieraz mieli używanie, gdy udało im się złapać ujęcie poszarpanej koszulki, obdartych butów czy rozwiązanych sznurówek Jarosława Kaczyńskiego. 

Na filmie, który znaleźliśmy w sieci, widzimy zupełnie innego obecnego szefa partii rządzącej. Kaczyński opowiada o zagrożeniach czyhających na młodą polską demokrację. Zdaniem niektórych obserwatorów, w tym nagraniu Kaczyński przewidział wyborcze zwycięstwo PiS i ruchy tej partii w sprawie Trybunału Konstytucyjnego czy reformy sądownictwa.

Nie mniej ciekawa niż słowa Jarosława Kaczyńskiego jest jego stylizacja. Zalotne uczesanie, modny garnitur, elegancki krawat – tak prezentuje się późniejszy prezes partii rządzącej i premier RP. Największą furorę robią jednak przeciwsłoneczne okulary Kaczyńskiego. Kobiety, które oglądały ten film, wprost oszalały z zachwytu. I to nie tylko te popierające Prawo i Sprawiedliwość.

„Co za przystojniak”, „ale ciacho”, „lepszy niż James Bond”, „istny Casanova!” – to tylko niektóre z określeń opisujących Kaczyńskiego z 1991 roku. Polki domagają się, by szef PiS znalazł stare okulary i założył je w 2017 roku. Czy najważniejszy polski polityk spełni ich marzenie?

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPODWÓJNY ZAMACH bombowy! Na parlament i hotel
Następny artykułO co mu chodzi? Morawiecki zaczął mówić o Batmanie
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również