UDOSTĘPNIJ

Czy Kinga Duda tak jak Ola Kwaśniewska i Kasia Tusk zostanie celebrytką? Na pewno ma ku temu warunki. Po publikacji filmu z gorącego show, piękną córką Andrzeja Dudy już zachwyca się internet. 

Sieć jest jednak podzielona. Po publikacji filmu, na którym 19-letnia studentka prawa Kinga Duda kusi w gorącym tańcu pojawiły się zarówno złośliwe jak  i pozytywne komentarze. Część internautów śmieje się nazywając show „erotycznym” tańcem, inni zachwycają się wdziękiem nastolatki.

Z doświadczenia wiemy, że córki czołowych polityków szybko lądują na okładkach, imprezach i w programach rozrywkowych. Ola Kwaśniewska i Kasia Tusk regularnie brylują w mediach. Z zespołu wyłamują się dzieci Bronisława Komorowskiego, które szerszej publice pokazały się dopiero w tegorocznej kampanii wyborczej.

O Kindze Dudzie zrobiło się głośno szczególnie po fałszywym tweecie o zwrocie Oscara, który cytowali Tomasz Lis i Tomasz Karolak.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułUporządkowana antysystemowość
Następny artykułPolskie flagi w śmietniku po spotkaniu PO z Komorowskim we Wrocławiu
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również