UDOSTĘPNIJ
Środowisko kibiców mści się na policji za śmierć jednego z fanatyków klubu piłkarskiego śmiertelnie postrzelonego podczas wtargnięcia na murawę w trakcie meczu.

W Knurowie doszło do dwóch wieczornych starć z policją, w wyniku których kilku funkcjonariuszy odniosło obrażenia. w policjantów rzucano wszystkim co popadnie, od koktajlów Mołotowa po drewniane ławki.

Kibice wyśmiali policjantów, którzy mieli problemy z wejściem na murek. Na filmie opublikowanym przez Świat Kibola widać jak kilkudziesięciu kibiców parska śmiechem na widok funkcjonariuszy próbujących wspiąć się na przeszkodę.

Pytanie brzmi, czy problemem był brak wyszkolenia policjantów czy ciężki sprzęt (przede wszystkim kamizelka i ochraniacze) jaki muszą na siebie założyć policjanci skierowani do tego typu akcji. Jedno jest pewne, kibice mieli wyśmienitą zabawę.

Klauny …ACAB

Posted by Świat Kibola on 4 maja 2015

policjanci murek

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMiliarder przeszedł szósty przeszczep serca
Następny artykułJOW-y są ordynacją szytą na miarę Platformy Obywatelskiej
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również