UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/canalzielony

Beata Kempa, szefowa Kancelarii Premier Beaty Szydło, podczas wizyty w Watykanie zaśpiewała na mszy psalm „Głoście cześć Pana wśród wszystkich narodów”. Występ polityk PiS nie uszedł uwadze internautów.

Wizyta premier Szydło w Watykanie wzbudziła pewne kontrowersje. Podczas konferencji prasowej po audiencji u papieża szefowa rządu Prawa i Sprawiedliwości była pytana przez dziennikarzy o przebieg rozmowy. Szydło mówiąc o papieżu używała słowa „mu” tj. „Opowiedziałam mu o naszych przygotowaniach”, „Mówiłam mu o tym, że młodzi ludzie czekają” itd.

Według byłego polskiego ambasadora w Belgii, Izraelu i Luksemburgu, Jana Wojciecha Piekarskiego, nie można w tym przypadku mówić o „błędzie protokolarnym” tylko o „zwykłym chamstwie”.

fot. twitter
fot. twitter

Jednak to nie szefowa rządu Prawa i Sprawiedliwości jest na ustach internautów, ale jej współpracowniczka, Beata Kempa, która podczas mszy w bazylice św. Piotra zaintonowała psalm „Głoście cześć Pana wśród wszystkich narodów”.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: polsat news / natemat

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMerkel wyjrzała za okno a tam… Świńska głowa
Następny artykułRaport: Kilkudziesięciu Polaków walczy dla ISIS
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również