UDOSTĘPNIJ

Kasety VHS niegdyś podbijały rynek, a wypożyczalnie tych nośników były oblegane przez klientów. Gdy nadeszła epoka DVD, a potem internetu, wiele osób wyrzuciło swoje kasety do śmietnika. Niektórzy postanowili jednak je zachować i teraz nie żałują.

Niektóre tytuły zapisane na kasetach VHS są obecnie warte majątek, mimo iż kiedyś można było je spokojnie kupić za kilkadziesiąt złotych. Jeśli ktoś pilnie potrzebuje gotówki, to powinien przejrzeć swój zbiór kaset VHS i sprawdzić czy wśród nich nie ma jakichś egzemplarzy, które w internecie są kupowane za grubą gotówkę.

Poniżej zestawienie kaset, które na pewno można sprzedać za wspaniałe pieniądze. Oczywiście nie oznacza to, iż inne kasety nie są wiele warte. Jeśli nie jesteście zbytnio przywiązani do swoich kolekcji, warto przejrzeć sieć i aukcje.

A może ktoś z Was otrzymał kasetę VHS na święta? Wbrew pozorom taki prezent mógł być najcenniejszym pod choinką…

Dla przykładu, za film „Frankenstein Castle of Freaks” trzeba zapłacić prawie 8 tysięcy złotych, za „The Beast in Heat” – 6,2 tysiące złotych, a kaseta „Betrayed” to 6 tysięcy złotych.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCo oni wyrabiają?! Mamy nowy rekord zadłużenia, Szydło pobiła Tuska
Następny artykułMamy zdjęcia z Wigilii posłanek opozycji, które nie opuściły Sejmu
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również