UDOSTĘPNIJ
Sankcje dla Polski
Fot. Wikimedia Commons (Revolver) - Flickr (Images Money)

Tego władze PiS bez wątpienia się nie spodziewały! Kara, którą Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nałożyła na TVN, skończy się gigantycznymi sankcjami dla Polski. 

Jeden z najbardziej znanych polityków unijnych, Guy Verhofstadt, postanowił podczas konferencji prasowej w Parlamencie Europejskim zająć swoje stanowisko w sprawie obciążenia finansowego, które stacja TVN będzie musiała uregulować za sposób, w który relacjonowała wydarzenia w Sejmie oraz przed nim w grudniu 2016 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Kosmiczna kara dla TVN to dopiero początek. Ruszyły machina!

Coraz bliżej sankcji dla Polski

– Kara dla nadawcy TVN24 to coś nie do zaakceptowania, sytuacja dotycząca praworządności w Polsce pogarsza się. (…) Dla nas to powód, żeby przyspieszyć w styczniu wdrażanie rezolucji przyjętej w listopadzie. (…) Musimy przyspieszyć prace dotyczące artykułu 7 – stwierdził stanowczo Verhofstadt.

– Uważamy, że to coś zupełnie nie do zaakceptowania, żeby niezależna stacja telewizyjna była karana kwotą ponad 350 tysięcy euro, ponieważ relacjonuje protesty, które się odbywały wewnątrz parlamentu – dodał także polityk, zapowiadając konsekwencje, które Polska będzie musiała wkrótce ponieść.

ZOBACZ TAKŻE: Ależ skandal w TVP! Dziennikarz telewizji publicznej zaatakował PiS

Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!


11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również