UDOSTĘPNIJ

Michał Kamiński należał kiedyś do najgrubszych posłów. Parlamentarzyści wszystkich frakcji złośliwie komentowali jego wygląd i przywiązanie do tłustych potraw. Teraz jednak były szef kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego chudnie w oczach. Niestety nie jest to decyzja, którą podjął świadomie. 

Kamiński po współpracy z PiSem i Platformą Obywatelską założył własne ugrupowanie, czyli Unię Europejskich Demokratów. Niestety w trakcie aktywnych działań politycznych dowiedział się o ciężkiej chorobie, która poważnie nadszarpnęła jego zdrowie.

W ciąu roku Kamiński schudł o 31 kilogramów. To przede wszystkim efekt cukrzycy, na którą cierpi. W rozmowie z Faktem powiedział, że na początku 2016 roku ważył 116 kilogramów, a dziś już tylko 85.

To nie tylko efekt poważnej choroby. Kamiński dowiedziawszy się o cukrzycy zmienił swój tryb życia. Zaczął uprawiać sport i przeszedł na dietę.

– Zawsze chciałem schudnąć, ale przyznam, że wolę mieć kontrolę nad tym, co się ze mną dzieje, a nie ulegać czemuś na co nie mam wpływu – powiedział.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPrezydent, który otwarcie przyznaje, że zabijał ludzi
Następny artykułTusk już dowiedział się, że to jego koniec
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również