UDOSTĘPNIJ

Niektórzy prawicowi publicyści twierdzą, że partia Razem, o której zrobiło się bardzo głośno po ostatnich wyborach parlamentarnych za sprawą Adriana Zandberga, jest zasilana głownie przez hipsterów. Jeden z członków tej frakcji postanowił wyprowadzić z błędu publicystów w dość ekwilibrystyczny sposób.

Kajetan Czapla, jeden z członków partii Razem, użył profesjonalnego sprzętu, aby wejść na drzewo, z którego wygłosił oświadczenie w sprawie – według niego – nieprawdziwej informacji, z której wynika, że politycy partii Razem są hipsterami.

Członek partii zabrał ze sobą piłę. Po dostaniu się na sam szczyt drzewa uruchomił urządzenie i ściął kawałek drzewa oświadczając: ”Z tego miejsca chciałbym pozdrowić prawicowych publicystów, którzy myślą, że partia Razem to banda hipsterów…”.

Przypomnijmy, że członkowie partii Razem protestowali przez kilka dni przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, gdzie na gmachu budynku wyświetlili hologram z napisem: Czas na publikację! Była to reakcja na nieopublikowanie orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego przez partię rządzącą.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również