UDOSTĘPNIJ
FOT. FLICKR

Zwycięstwo Donalda Tuska na międzynarodowej arenie rozbudziło potężny konflikt na linii Unia Europejska-PiS. Ostre wypowiedzi rządowych polityków sprawiły, że w ostatnich dniach zaczęło się mówić o wyjściu Polski z UE.

Prawo i Sprawiedliwość postanowiło raz i na dobre rozprawić się z głośną ostatnio kwestią Polexitu. W tej sprawie wypowiedział się Jarosław Kaczyński, który w bardzo ostrych słowach uciął plotki na temat wyjścia Polski z Unii Europejskiej.

Kaczyński zaznaczył, że choć UE wymaga reform, to Polska nie ma zamiaru odchodzić ze wspólnoty.

– Wszelkie rodzaju sugestie, że my chcemy wyprowadzić Polskę UE są oszustwem, manipulacją i nadużyciem. Każdy kto posługuje się tego rodzaju stwierdzeniami, po prostu kłamie, manipuluje, wprowadza w błąd opinię publiczną. Polska stawiając twardy opór znalazła się na czele tych, którzy nie chcą Europy dwóch prędkości. Jesteśmy głęboko przekonani, że UE powinna istnieć, ale wymaga reform – powiedział Kaczyński.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNiemiecka policja domaga się zatrudniania Polaków
Następny artykułW Rotterdamie coraz goręcej. Dzisiaj w nocy będzie prawdziwe PIEKŁO
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również