UDOSTĘPNIJ
fot. flickr.com

Joachim Brudziński wypytywany o nieobecność Jarosława Kaczyńskiego na wieczorze wyborczym Andrzeja Dudy poinformował, że prezes Prawa i Sprawiedliwości był w tym czasie na Jasnej Górze gdzie zawierzył prezydenturę Dudy i Polskę Matce Boskiej.

– Prezes w chwili ogłaszania wyników wyborów prezydenckich był na Jasnej Górze, w miejscu świętym dla wszystkich Polaków zawierzył los tej kampanii. Po informacji, że wybory prezydenckie wygrał Andrzej Duda, zawierzył jego prezydenturę i ojczyznę naszej Matce Bożej – powiedział Brudziński w TVN 24.

Wcześniej szefowa sztabu Andrzeja Dudy, Beata Szydło, oświadczyła na antenie radia RMF, że po ewentualnej wygranej Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach parlamentarnych premierem Polski zostanie właśnie Jarosław Kaczyński. Według Szydło zwycięstwo Andrzeja Dudy jest zasługą geniuszu politycznego Kaczyńskiego i właśnie ta wygrana daje szansę na – jak powiedziała – zgarnięcie „całej władzy w ręce PiSu”.

bh, źródło: tvn24/rmf

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułStonoga jednak tworzy partię „Stonoga Partia Polska”
Następny artykułOficjalne wyniki wyborów prezydenckich
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również