UDOSTĘPNIJ

Marta Morawiecka, siostra nowego szefa rządu bardzo wierzy w swojego brata. Przy okazji wywiadu dla „Super Expressu” nie tylko chwali nowego premiera, ale również wbija szpilkę prezesowi PiS, Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Kobieta opowiadała również o wspólnym dzieciństwie rodzeństwa Morawieckich oraz dumy, którą odczuwa dzięki bratu. Największe zamieszanie w mediach zrobiło jednak wyznanie na temat Kaczyńskiego, które może nie spodobać się prezesowi PiS.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński zapowiada DRUGĄ rekonstrukcję! Jest data

„Nie będzie marionetką”

Marta Morawiecka twierdzi, że jej brat z pewnością będzie samodzielnym premierem i będzie miał ogromny wpływ na polską politykę w nadchodzących latach. Nazywa go również „wizjonerem”.

ZOBACZ TAKŻE: Znienawidzony polityk PiS właśnie z hukiem wyleciał z partii! Kaczyński nie wytrzymał

– Mateusz nie będzie marionetką prezesa Kaczyńskiego. Prezes jest architektem dobrej zmiany, ale w swojej dalekowzroczności zdaje sobie sprawę, że trzeba stawiać na tych, którzy mądrze wykorzystają szansę, jaka się przytrafiła teraz Polsce. Sądzę, że pan Kaczyński zaufał mojemu bratu i dostrzegł w nim wizjonera, człowieka, który może poprowadzić Polskę ku odnowie gospodarczej i każdej innej – twierdzi siostra nowego szefa rządu.

Internauci komentują zmianę premiera. Jest ostro! [MEMY]


Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również