UDOSTĘPNIJ
Fot. Flickr (Alexandre W - P. Tracz/KPRM)

Chociaż teoretycznie relacje pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim i Antonim Macierewiczem pozostają w idealnej kondycji, prawda okazuje się zdecydowanie inna. Prezes PiS ma już ponoć dość rewelacji szefa MON dotyczących śledztwa smoleńskiego i oczekuje konkretów. Od dłuższego czasu nie może ich jednak otrzymać.

8. rocznica katastrofy prezydenckiego Tu-154M przynieść miała ostateczne wyjaśnienie okoliczności tragedii. Jak się jednak okazuje, prawdopodobnie na oficjalną wersję zdarzeń PiS będziemy musieli jeszcze poczekać.

– Prezes PiS ma swoje wahania, które zależą od dnia, momentu i jego humoru, a także od tego, kto akurat do niego przyjdzie. Antoni Macierewicz zasypuje Jarosława Kaczyńskiego swoimi rewelacjami o wybuchach. Ale prezes PiS otrzymuje też informacje ze śledztwa prokuratorskiego, a tam już nikt nie twierdzi, że był zamach, więc wtedy emocje prezesa opadają – zdradziła portalowi gazeta.pl „osoba zbliżona do śledztwa prokuratury”.

Inne źródło stwierdziło za to, że Kaczyński nie ufa już Macierewiczowi w sprawie jego rewelacji na temat wybuchu. Wiara prezesa PiS w zamach ma powoli słabnąć, czego nie potrafi zrozumieć sam szef MON. Czas pokaże więc, jakie ostatecznie stanowisko zajmie sam lider partii rządzącej w 96. miesięcznicę, która przynieść miała ostateczne rozwiązanie wszelkich wątpliwości na temat tragicznej katastrofy.

Tak upamiętnia się Smoleńsk - znane pomniki w Polsce i na świecie [ZDJĘCIA]


Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również