UDOSTĘPNIJ

Internet obiega krótki film, na którym widać, jak prezes Jarosław Kaczyński podaje rękę prezydentowi Dudzie. Lider PiS nie patrzy na głowę państwa, tylko od niechcenia podaje mu dłoń. Być może to tylko niefortunna sytuacja związana z tym, iż były to obchody śmierci m.in brata bliźniaka Kaczyńskiego, być może coś więcej.

Antyrządowe media przekonują, że jest to „krótki film, który mówi więcej niż tysiąc analiz”.

– Można napisać całe tomy książek na temat relacji między Jarosławem Kaczyńskim a Andrzejem Dudą. Prezydent może jeszcze tysiące razy zapewnić, jak bardzo jest niezłomny, niezależny, ale… jeden krótki film symbolicznie pokazuje, jaka jest prawda – pisze portal naTemat.pl.

Należy jednak podkreślić, że być może prezes Jarosław Kaczyński nie przywitał się z głową państwa z należytym szacunkiem przez przypadek, być może się zagapił, choć niewątpliwie zachował się niezgodnie z protokołem. Złośliwi komentują, że to nawyk z ostatnich lat, kiedy prezydentem był Bronisław Komorowski, a którego Kaczyński nie darzył szacunkiem. Inni podkreślają, że lider PiS wciąż traktuje Andrzeja Dudę jak polityka z drugiej ligi. Jeszcze inni bronią Kaczyńskiego przekonując, że podczas obchodów rocznicy katastrofy, w której zginął jego brat, ma prawo będąc pogrążony w smutku zachowywać się nietypowo.

UWAGA! Stronnicza przeróbka została podlinkowana, ponieważ nie ma oryginalnego nagrania, a chcemy, by każdy mógł ocenić film. 

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWiększość Polaków uważa, że demokracja w Polsce jest zagrożona
Następny artykułSmoleńsk: Mamy niepublikowane nagrania. „K*RWA MAĆ!”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również