UDOSTĘPNIJ
źródło: flickr.com, publicdomainpictures.com

Stojący na czele Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński to bezsprzecznie jedna z najbardziej znanych osób w polskiej polityce. Co niektórzy dodadzą też, że także najważniejsza, gdyż to lider PiS ma wpływ na decyzje rządu czy prezydenta Dudy. Niepokoić więc może to, co ostatnio dzieje się ze zdrowiem Kaczyńskiego.

Postaci Kaczyńskiego obecnie nie można bagatelizować. Czy go lubimy czy nie, faktem jest, że to jego partia jest u władzy. Tajemnicą poliszynela jest także to, że choć Kaczyński formalnie jest szeregowym posłem, w istocie ma więcej do powiedzenia niż jemu podobni.

Wszelkie problemy zdrowotne tak istotnej osoby nie powinny więc umknąć opinii publicznej. Okazuje się jednak, że Kaczyński faktycznie może borykać się z jakąś chorobą. Donoszą o tym dziennikarze SE.pl, którym udało się uchwycić na zdjęciu, jak szef formacji rządzącej wchodzi do szpitala wojskowego w Warszawie.

Można sprzeczać się co do tego, czy to ważne, by donosić o takim jednostkowym wydarzeniu. Nie był to jednak pierwszy raz. Chociaż Joachim Brudziński z PiS uspokaja, że prezesowi nic nie jest, innego zdania są dziennikarze SE.pl.

Ci mieli od dłuższego czasu śledzić sytuację. Według nich to już któryś raz z kolei, kiedy Kaczyński pojawia się w szpitalu i spędza w nim około godziny. Co więcej, opiekę nad liderem PiS sprawować ma osobisty lekarz prezydenta Andrzeja Dudy.

Czy faktycznie prezesowi PiS doskwiera jakaś choroba? Media nie mają na to twardych dowodów, a partia Kaczyńskiego niczego nie potwierdza. Wygląda więc na to, że dopóki lider partii rządzącej nie trafi do szpitala na dłuższy czas, nie będziemy wiedzieć o jego kondycji zdrowotnej nic więcej.

pt

16 KOMENTARZY

  1. To już nie można w spokoju pójść do szpitala? Osoby starsze powinny częściej odwiedzać doktora. Czy to źle? No chyba, że chodzą ze swoimi urojonymi chorobami.

  2. Powinien napierw dawać kotu spożywane posiłki, jeśli się przekręci to znaczy, że są w nich malutkie dawki polonu mające wysłać Kaczyńskiego do piachu.

  3. podejrzewam niedojebanie mozgowe, ale moze byc takze cos prostego jak zwykly test krwi. Przeciez do dzisiaj nie wiemy kto jest partnerem tego pana i z kim odbywal wczesniej stosunki. w ‚tym srodowisku’ przeciez latwo o zalapanie HIV itp.

  4. Prowadzę domy opieki. Już ze 20 lat. Rozmawiałem ze znajomym ostatnio, jakieś 2 tygodnie temu. Podejrzewam, że ma początki alzheimera. Moje podejrzenia rozpoczęły sie wówczas, kiedy zobaczyłem (już parokrotnie) sposób patrzenia J. Kaczyńskiego. Nazywam to „spojrzeniem papieskim” – po naszym J.P II. Polega to na tym, że wzrok obserwuje otoczenie z najszerszych kątów (a to z lewej, a to z prawej) bez poruszania głową. Moi podopieczni tak się zachowują i obojętnie czy to zwykła demencja, czy zdiagnozowany lub jeszcze nie alzheimer. Oczywiście to tylko moje podejrzenie i nie nalezy to brać za pewnik, ale jest mi to podejrzane. Myślę, że chodzi o typowe zaniki pamięci na początku u Jarosława, że zaczyna go to niepokoić. No ale jak mówię, to tylko moje domysły, reszta to rachunek prawdopodobieństwa czy i tym razem tak jest.

  5. a niechby trafił do tego szpitala na dłużej, długo dłużej…. na wieki wieków…. nie to, żebym komuś źle życzyła…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ