UDOSTĘPNIJ

Janusz Korwin-Mikke wystąpił w Parlamencie Europejskim i powiedział, że imigranci to „zalew śmieciem ludzkim, który nie chce pracować”, czym oburzył deputowanych z innych krajów.

– Polska nie ma problemu z imigrantami, ma problem z imigrantami, których w realizacji absurdalnej doktryny dublińskiej trzyma się w obozach koncentracyjnych i oni z nich chcą uciec z Polski do Niemiec, do Austrii i innych krajów – powiedział Korwin-Mikke.

– Dlaczego? Dlatego, że w Polsce są znacznie niższe zasiłki socjalne. Jeżeli byśmy je zlikwidowali, to wtedy by nie przyjeżdżali do Polski i całej Europy ludzie, którzy chcą żyć z zasiłków. Ludzie, którzy chcą pracować są cenni, natomiast tych się odsyła do kraju, a do nas się bierze ludzi, którzy nie chcą pracować – dodał lider partii KORWiN.

– Jest to absurdalna polityka pod tytułem zalew Europy śmieciem ludzkim. Powiem jasno, śmieciem ludzkim, który nie chce pracować. I Ameryka zbudowała potęgę, bo przyjmowała imigrantów chcących pracować i nie dawała im żadnych zasiłków, a my niszczymy Europę – rzekł europoseł.

Po wystąpieniu Korwin-Mikkego osłupieni europosłowie wyrazili swoje niezadowolenie z jego słów.

– Socialism kills! – dodał na końcu.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również