UDOSTĘPNIJ

Janusz Korwin-Mikke zakłada nową partię i startuje w wyborach prezydenckich, w których ma poparcie Kongresu Nowej Prawicy. Podczas konferencji prasowej wypowiedział się na temat swojej konkurentki w walce o fotel prezydenta RP. 

Konferencja prasowa dotyczyła między innymi kwestii polskiego górnictwa oraz rozpadu Kongresu Nowej Prawicy. Ponadto, politycy poruszyli temat przemówienia Janusza Korwin-Mikkego z Brukseli, która została nazwana przez lidera europejskich Socjalistów „haniebną”. Martin Schultz stwierdził również, że Korwin-Mikke jest „przypadkiem dla służb medycznych”. Były prezes KNP żąda satysfakcji i przeprosin.

Kandydat na prezydenta RP wypowiedział się również na temat Magdaleny Ogórek. Jak twierdzi, wrogowie powinni bać się głowy państwa, a nie chcieć ją kochać. Jako przykład prezydenta budzącego strach, Korwin-Mikke podał przywódcę Federacji Rosyjskiej Władimira Putina.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykuł„Dwa razy obiecać to jak raz dotrzymać” Skandaliczne słowa Sikorskiego. Nowe taśmy
Następny artykułHistoryczny sukces. Polak wygrał Rajd Dakar!
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również