UDOSTĘPNIJ
fot. wikipedia.org

Janusz Korwin-Mikke, jako kolejny polityk opozycji, na konferencji prasowej podsumował pierwsze 100 dni rządu Prawa i Sprawiedliwości. Według lidera KORWiN-y rząd PiS nie ma żadnego konkretnego programu. 

 – PiS już 9 lat temu posiadał podobną władzę, miał prezydenta, Senat, Sejm i większość Trybunału Konstytucyjnego za sobą. Ale pamiętamy, że wtedy po roku PiS zorganizowało wybory, bo chcieli się tej władzy pozbyć. Po prostu nie wiedzieli, co ze zdobytą władzą zrobić. PiS nie ma żadnego konkretnego programu – stwierdził Korwin-Mikke.

Jak dodał lider KORWiN-y największą katastrofą wynikającą z rządów Prawa i Sprawiedliwości jest program „Rodzina 500 plus”, który – jak przekonuje JKM – wymusza na rządzie wprowadzanie nowych podatków, co z kolei hamuje rozwój gospodarczy Polski.

Krytyczną ocenę rządowi Prawa i Sprawiedliwości wystawił wcześniej Ryszard Petru, który na konferencji prasowej ogłosił publikację „Czarnej księgi rządów PiS”, o czym pisaliśmy tutaj.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh, źródło: janusz korwin-mikke na fb 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWinnicki: Będziemy składać apelacje. Polityk zachowa mandat poselski
Następny artykułIncydent na rozdaniu Telekamer. Do Ziemca z widowni: „Kłamca!”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również