UDOSTĘPNIJ
Fakt

Janusz Korwin-Mikke znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi, które przysporzyły mu zarówno liczne grono wielbicieli, jak i wrogów. Życie prywatne lidera partii KORWiN również należy do niezwykle barwnych. Cieszy się niezwykłym powodzeniem u kobiet. 

Ostatnio media obiegła informacja, że 73-letni Janusz Korwin-Mikke poślubił 44 lata młodszą Dominikę, a następnie udał się w podróż poślubną do Azji. Lider partii KORWiN umieścił również w sieci film, na którym widać jak bawi się z dziećmi. Odsłonił sporo swojej prywatności, co zainspirowało media do jeszcze bliższego przyjrzenia się jego barwnemu życiu.

Korwin-Mikke miał trzy żony (pierwszy związek małżeński zawarł 50 lat temu) oraz jest ojcem ósemki dzieci. Jego ostatnia wybranka jest magistrem sztuki i ma dyplom Uniwersytetu Jagiellońskiego. We wczesnej młodości działała w politycznych formacjach wolnościowych, którymi kierował Korwin-Mikke.

Lider partii KORWiN jest wielbicielem kobiet. Sam przyznaje, że miał 200 kochanek, aczkolwiek „nie mógł się tylko przemóc do Murzynki”. Deklaracja nie spodobała się katolickiemu portalowi Fronda, który krytykuje Korwin-Mikkego.

– Janusz Korwin – Mikke po tym wywiadzie powinien odejść z polityki i stać się nową twarzą jakiegoś pisma pornograficznego – pisze katolicka Fronda.

UWAGA! Wcześniejsze komentarze zniknęły, ponieważ algorytmy Facebooka zablokowały link i usunęły wpisy, bo na miniaturce były… kobiety w bikini. 

Fakt
Fakt

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWęgry wycofują się z zakazu handlu w niedzielę
Następny artykułBiałoruś: Rząd podwyższy wiek emerytalny
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również