UDOSTĘPNIJ

To przełom w polskim sądownictwie. Świdnicki Sąd Okręgowy prawomocnie skazał kobietę, która zleciła zabójstwo swojego psa. Osiem miesięcy spędzi w więzieniu. Oprócz tego musi zapłacić grzywnę. 

Krystyna B. obiecała znajomemu butelkę wódki za to, że zabije jej zwierzę. Mimo, iż ten nie chciał się zgodzić, w końcu szalonej kobiecie udało się go namówić. Ohydne zachowanie kobiety nie ma usprawiedliwienia.

„Kobiecie nie chciało się już zajmować czworonogiem, dlatego postanowiła się go pozbyć. Sama jednak nie chciał brudzić sobie rąk i do morderstwa wynajęła Jana S.” – czytamy w se.pl.

Mężczyzna, który otrzymał w zamian za zlecenie butelkę wódki, nie zabił psa, lecz brutalnie go pobił. Skatowanego czworonoga uratowało Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami we Wrocławiu.

Zwyrodnialca, który zgodził się zabić zwierzę za butelkę wódki, sąd skazał na pół roku więzienia. Kobietę za podżeganie do popełnienia przestępstwa – pozbawieniem wolności na 8 miesięcy oraz grzywną w wysokości 2,5 tys. złotych, którą ma wpłacić na konto TOZ.

To przełom w sądownictwie. Do tej pory bestiom, które znęcały się nad bezbronnymi zwierzętami, pozbawienie wolności nie groziło.

źródło: niezależna.pl

fot. pixabay.com

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNiechlubny rekord Polski. 40-latek miał prawie 14 promili alkoholu we krwi
Następny artykułAndrzej Duda – reformator czy kolejny rzucający słowa na wiatr?
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również