UDOSTĘPNIJ

Facebook zablokował profil Zbigniewa Stonogi, który docierał do prawie pół miliona internautów. Szybko jednak powstała nowa strona, która masowo zbiera polubienia.

W 2 godziny nowa strona dziennikarza i biznesmena zgromadziła ponad 43 000 polubień, a liczba ta rośnie w lawinowym tempie.

Przy okazji powstały liczne strony, które podszywają się pod Zbigniewa Stonogę. Ponadto, wyłudza się na nich pieniądze. Są tam prośby o wysyłanie SMS-ów za 30 złotych. Stonoga zaapelował do internautów o pomoc w zgłaszaniu nieprawdziwych profili.

„Facebook właśnie zablokował mój główny profil Zbigniew Stonoga, który obserwowało pół miliona osób. Uznaję, że jest to niezgodne z konstytucją. Facebook zrobił to na wniosek towarzysza Seremeta. Zdaje się, że będziemy mieli otwartą wojnę. Muszę znaleźć sposób jak do Państwa dotrzeć.”

Nieoficjalnie wiemy, że biznesmen znalazł sposób na kontakt z internautami bez ograniczeń ze strony Facebooka. Na oficjalne wieści trzeba poczekać kilka dni.

Jak podają nasi czytelnicy, nowy profil Stonogi ma ograniczoną możliwość bycia polubionym.

stonoga

Link do nowego profilu: ZBIGNIEW STONOGA

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSondaż wyborczy po masowych dymisjach w rządzie
Następny artykułWenezuelskie prezenterki telewizyjne nago kibicują swojej reprezentacji (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również