UDOSTĘPNIJ

W kierunku partii rządzącej padły bardzo poważne oskarżenia, których potwierdzenie, może oznaczać jej koniec. Tak ostrych zarzutów partii Jarosława Kaczyńskiego jeszcze nikt nie postawił. Szykuje się prawdziwa polityczna wojna.

Paweł Kukiz w wywiadzie dla wPolsce.pl wypowiedział się na temat przejścia Łukasza Rzepeckiego do jego ugrupowania. W tym kontekście opowiedział także o kulisach sejmowych transferów i tego, jak się odbywają. Wyjawił, że politycy PiS składają jego posłom propozycje korupcyjne.

– Ja powiedziałem swoim posłom, że może kiedyś kupimy dyktafony i nagramy, jakie propozycje składają posłowie Prawa i Sprawiedliwości moim posłom. To są propozycje korupcyjne. Masz zagwarantowaną kolejną kadencję, jeżeli do nas przyjdziesz – powiedział, zastrzegając, że nie poda konkretnych nazwisk.

Kukiz zdradził, że ostatnia taka sytuacja dotknęła posła Jarosława Sachajko, któremu w zamian za przejście do Prawa i Sprawiedliwości proponowano głosowanie nad jego ustawami. Lider Kukiz’15 zdecydowanie skrytykował takie poczynania, nazywając je partiokracją i dodając, że nad nim stoi interes państwa.

Co to w ogóle jest za podejście do polityki?! Taka jest partiokratyczna polska polityka. Nade mną stoi interes Państwa – stwierdził polityk.

źródło: wprost.pl

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również