UDOSTĘPNIJ

Ku uciesze gawiedzi w cyrku pokazywano karłów czy baby z brodami. Teraz facet płodzi dziecko, po czym obcina sobie ?męskość?, każe na siebie mówić Ania i ląduje w sejmie. Postęp na tyle zagalopował, że ?inność? musi być wysublimowana aby porwała tłumy.

?Polsat? postanowił pożerować na najprostszych ludzkich instynktach. Litości i wrażliwości. Świecący kikutem inwalida podczas konkursu tańca ma przyciągnąć przed odbiorniki miliony widzów, którzy z żalu będą wysyłać SMSy. Czego to się nie robi, żeby podbić oglądalność. Męska prostytutka (Rafalala – ogłaszająca się jako ?ona z twardym fiutem?) w programie publicystycznym też już była. Zresztą ta sama stacja zrezygnowała z pokazywania w otwartym ?Polsacie? największej imprezy sportowej w Polsce, czyli mundialu w siatkówce, każąc sobie srogo zapłacić za możliwość oglądania meczów. Albo wykupić dekoder z dostępem do ?Polsatu Sport?. Biznes jest biznes.

Jaś Mela był pełnosprawnym chłopcem do momentu, aż postanowił schronić się przed burzą w transformatorze elektrycznym. Finał zabawy z bezpiecznikami był taki, że popieścił go prąd i stracił lewe podudzie i prawie przedramię. Pozwał spółkę energetyczną o to, że budynek trafostacji nie był zamknięty. W efekcie dostał ponad 230 tys. zł odszkodowania, rentę i rozgłos medialny.

Urocze są te produkcje ku uciesze pospólstwa. ?Eurowizję? zgodnie z wizją europostępowców wygrywa baba z brodą, to czego królem parkietu nie może zostać rencista z protezami ręki i nogi? Wszak byłoby to zgodne z dominującą estetyką politycznej poprawności.

Telewizja Polsat chce zebrać publikę łamiąc tabu forowaniem w dziedzinie estetyki i sprawności gwiazdę bez kończyn. Nie zazdroszczę ?jury?trudów podjęcia obiektywnej oceny. Postęp ma to do siebie, że postępuje, niedługo dojdzie do tego, że w konkursie wokalnym wystąpi głuchoniemy i nikogo to już nawet nie zdziwi. A może bez ogródek zróbcie ?show? z grubej rury. Mam pomysł. Zaangażujcie do konkursu pary, które zelektryzują (byle nie w tym stopniu co łapanie za kable w trafostacji) widownie. Podrzucam wam kilka propozycji: Premier Tusk i Marysia z Gorzowa, Korwin i Grodzka, Terlikowski i Rafalala, Kaczyński z Urbanem. Wypisujcie w komentarzach swoje pomysły, Polsat zbierze to do kupy i zrobi ?szoł? ?Gwiazdy tańczą w cyrku?.

Uważam, że niesmaczne jest robienie z Jasia Meli autorytetu dla innych niepełnosprawnych. I epatowanie frazesami w stylu ?chcieć to móc?. Guzik prawda. Mela może nie dzięki swojemu uporowi, tylko dzięki temu, że ktoś go wylansował na gwiazdora. Rozumiem, że zwykłym szarym niepełnosprawnym brak uporu i tylko dlatego zamiast dorobić się nowoczesnych protez dzięki sponsorom, nadal jeżdżą zdezelowanymi wózkami z bazaru? Mąciciele którzy wzniecają w zwykłych anonimowych niepełnosprawnych fałszywą nadzieję na kolorowe życie które im się nie przytrafi, gdyż media nie zainteresują się szaraczkami, w końcu doprowadzą ich do czarnej melancholii.

W filmie, którego bohaterem jest właśnie Mela ?Mój biegun?, niedawno reklamowanym przez TVN pada kwestia ?okaleczyli mi syna?. Domyślam się, że firma ?Energa? ma na etacie kilku gestapowców, którzy zmuszają do zamykania się w trakcie burzy w budce z bezpiecznikami i grzebania w kablach?

No ale odnotujmy, że Jan Mela połowę gaży za każdy odcinek przeznaczy na swoją fundację ?Poza horyzonty?. Drugie pół ma pójść na wymarzony domek w Krakowie (nie oburza mnie to, jak dają to co, ma nie brać?) . Mam jednak nadzieję, że ten charytatywny gest nie jest podyktowany zimną, cyniczną kalkulacją, by złapani za serca widzowie przepychali go do kolejnych odcinków, bo wtedy okazałoby się, że lekarze oprócz nogi i ręki, przypadkowo amputowali mu także sumienie.

569 KOMENTARZY

 1. Jest Pan dokładnie taki sam jak Pański krul. Jego też w zasadzie w TV nie powinni pokazywać, bo ani to to ładne, ani mądre, ani młode, a do tego sepleni, czyli jest w pewnym sensie inwalidą. Zamiast naruszać więc poczucie estetyki zdrowych, młodych i pięknych niech lepiej zamknie się w domu spokojnej starości, oczywiście prywatnym, co by nie okazał się nierobem, na którego zaradni muszą pracować. Amen.

 2. Cyprian Gepfert Nie dlatego że sam się okaleczył (poza tym był głupim dzieciakiem wtedy – miał 13 lat) tylko dlatego, że wszystkim niepełnosprawnym pokazał i nadal pokazuje jak można przełamywać bariery wynikające z inwalidztwa.

 3. Cyprian Gepfert Nie dlatego że sam się okaleczył (poza tym był głupim dzieciakiem wtedy – miał 13 lat) tylko dlatego, że wszystkim niepełnosprawnym pokazał i nadal pokazuje jak można przełamywać bariery wynikające z inwalidztwa.

 4. No cóż, niech sobie tańczy, samo w sobie to jest bardzo dobre ale powinien natychmiast oddać te pieniądze bo dla mnie jest niemoralnym cwaniakiem i jako całokształt daje zły przykład.

 5. Cyprian, nie tak ostro. U mnie w mieście jest dziewczyna, która też przez swoją głupotę straciła obie ręce ale nie dramatyzuje, chodzi do szkoły, uczy się pisać, ubierać. Ale nie robi z tego sensacji medialnej. Co do bohatera artykułu, chłopak jak widać sobie radzi, pytanie czy robi to dla siebie czy by pokazać innym, że jednak można.

 6. Krzysztof Całus No to w tym się zgadzamy, może przedwcześnei pojechałem z emocjami za co przepraszam, natomiast ja np nie chcę oglądać innych niepełnosprawnych, nie chcę oglądać paraolimpiady tylko ludzi którzy coś potrafią, którzy więcej wiedzą ode mnie, którzy są lepsi ode mnie, żebym coś z tego miał, a nie że robimy zawody dla niepełnosprawnych, którzy żeby dostawać więcej punktów robią sobie jeszcze większą tragedię i przycinają sobie kończynę, miss brzydkich kobiet i szachy dla debili, jak to powiedział pewien polityk, może niezbyt ładnie ale prawdziwie.

  PS jestem jak najbardziej za tym, żeby niepełnosprawni rywalizowali z pełnosprawnymi w zawodach na wózkach, myślę że tutaj niepełnosprawni mieliby przewagę ze względu na mniejszą wagę.

  Zauważ, że największy paradoks polega na tym, że Jaś Mela tańcząc inspiruje się osobami pełnosprawnymi.

 7. Poza tym wpierałem kandydatkę z mojego miasta aby dostała się do pierwszej 10 i mogła iść dalej, przeżyć przygodę, także nie, nie uważam to za zły pomysł aby organizować takie konkursy. Niepełnosprawni ruchowo ale pełnosprawni umysłowo.

 8. Poza tym wpierałem kandydatkę z mojego miasta aby dostała się do pierwszej 10 i mogła iść dalej, przeżyć przygodę, także nie, nie uważam to za zły pomysł aby organizować takie konkursy. Niepełnosprawni ruchowo ale pełnosprawni umysłowo.

 9. Poza tym wpierałem kandydatkę z mojego miasta aby dostała się do pierwszej 10 i mogła iść dalej, przeżyć przygodę, także nie, nie uważam to za zły pomysł aby organizować takie konkursy. Niepełnosprawni ruchowo ale pełnosprawni umysłowo.

 10. Cyprian Gepfert Ale paraolimpiada to takie same zawody, ten sam pot i łzy, gorycz porażki i smak zwycięstwa co "normalne" zawody sportowe. Widziałeś kiedyś siatkówkę na siedząco, szermierkę, czy tenis na wózkach? Jeśli nie, polecam, bo to naprawdę robi wrażenie. I nie wierzę by ktoś okaleczał się po to, by mieć większe fory na paraolimpiadzie. Nikt kto jest niepełnosprawny, i wie czym takie życie jest, tego nie zrobi,bo żaden medal nie jest tego wart.

 11. Cyprian Gepfert Ale paraolimpiada to takie same zawody, ten sam pot i łzy, gorycz porażki i smak zwycięstwa co "normalne" zawody sportowe. Widziałeś kiedyś siatkówkę na siedząco, szermierkę, czy tenis na wózkach? Jeśli nie, polecam, bo to naprawdę robi wrażenie. I nie wierzę by ktoś okaleczał się po to, by mieć większe fory na paraolimpiadzie. Nikt kto jest niepełnosprawny, i wie czym takie życie jest, tego nie zrobi,bo żaden medal nie jest tego wart.

 12. Cyprian Gepfert Ale paraolimpiada to takie same zawody, ten sam pot i łzy, gorycz porażki i smak zwycięstwa co "normalne" zawody sportowe. Widziałeś kiedyś siatkówkę na siedząco, szermierkę, czy tenis na wózkach? Jeśli nie, polecam, bo to naprawdę robi wrażenie. I nie wierzę by ktoś okaleczał się po to, by mieć większe fory na paraolimpiadzie. Nikt kto jest niepełnosprawny, i wie czym takie życie jest, tego nie zrobi,bo żaden medal nie jest tego wart.

 13. Cyprian Gepfert Ale paraolimpiada to takie same zawody, ten sam pot i łzy, gorycz porażki i smak zwycięstwa co "normalne" zawody sportowe. Widziałeś kiedyś siatkówkę na siedząco, szermierkę, czy tenis na wózkach? Jeśli nie, polecam, bo to naprawdę robi wrażenie. I nie wierzę by ktoś okaleczał się po to, by mieć większe fory na paraolimpiadzie. Nikt kto jest niepełnosprawny, i wie czym takie życie jest, tego nie zrobi,bo żaden medal nie jest tego wart.

 14. Cyprian Gepfert Ale paraolimpiada to takie same zawody, ten sam pot i łzy, gorycz porażki i smak zwycięstwa co "normalne" zawody sportowe. Widziałeś kiedyś siatkówkę na siedząco, szermierkę, czy tenis na wózkach? Jeśli nie, polecam, bo to naprawdę robi wrażenie. I nie wierzę by ktoś okaleczał się po to, by mieć większe fory na paraolimpiadzie. Nikt kto jest niepełnosprawny, i wie czym takie życie jest, tego nie zrobi,bo żaden medal nie jest tego wart.

 15. Cyprian Gepfert Ale paraolimpiada to takie same zawody, ten sam pot i łzy, gorycz porażki i smak zwycięstwa co "normalne" zawody sportowe. Widziałeś kiedyś siatkówkę na siedząco, szermierkę, czy tenis na wózkach? Jeśli nie, polecam, bo to naprawdę robi wrażenie. I nie wierzę by ktoś okaleczał się po to, by mieć większe fory na paraolimpiadzie. Nikt kto jest niepełnosprawny, i wie czym takie życie jest, tego nie zrobi,bo żaden medal nie jest tego wart.

 16. Cyprian Gepfert Ale paraolimpiada to takie same zawody, ten sam pot i łzy, gorycz porażki i smak zwycięstwa co "normalne" zawody sportowe. Widziałeś kiedyś siatkówkę na siedząco, szermierkę, czy tenis na wózkach? Jeśli nie, polecam, bo to naprawdę robi wrażenie. I nie wierzę by ktoś okaleczał się po to, by mieć większe fory na paraolimpiadzie. Nikt kto jest niepełnosprawny, i wie czym takie życie jest, tego nie zrobi,bo żaden medal nie jest tego wart.

 17. Cyprian Gepfert Ale paraolimpiada to takie same zawody, ten sam pot i łzy, gorycz porażki i smak zwycięstwa co "normalne" zawody sportowe. Widziałeś kiedyś siatkówkę na siedząco, szermierkę, czy tenis na wózkach? Jeśli nie, polecam, bo to naprawdę robi wrażenie. I nie wierzę by ktoś okaleczał się po to, by mieć większe fory na paraolimpiadzie. Nikt kto jest niepełnosprawny, i wie czym takie życie jest, tego nie zrobi,bo żaden medal nie jest tego wart.

 18. Cyprian Gepfert Ale paraolimpiada to takie same zawody, ten sam pot i łzy, gorycz porażki i smak zwycięstwa co "normalne" zawody sportowe. Widziałeś kiedyś siatkówkę na siedząco, szermierkę, czy tenis na wózkach? Jeśli nie, polecam, bo to naprawdę robi wrażenie. I nie wierzę by ktoś okaleczał się po to, by mieć większe fory na paraolimpiadzie. Nikt kto jest niepełnosprawny, i wie czym takie życie jest, tego nie zrobi,bo żaden medal nie jest tego wart.

 19. Cyprian Gepfert Ale paraolimpiada to takie same zawody, ten sam pot i łzy, gorycz porażki i smak zwycięstwa co "normalne" zawody sportowe. Widziałeś kiedyś siatkówkę na siedząco, szermierkę, czy tenis na wózkach? Jeśli nie, polecam, bo to naprawdę robi wrażenie. I nie wierzę by ktoś okaleczał się po to, by mieć większe fory na paraolimpiadzie. Nikt kto jest niepełnosprawny, i wie czym takie życie jest, tego nie zrobi,bo żaden medal nie jest tego wart.

 20. Cyprian Gepfert Ale paraolimpiada to takie same zawody, ten sam pot i łzy, gorycz porażki i smak zwycięstwa co "normalne" zawody sportowe. Widziałeś kiedyś siatkówkę na siedząco, szermierkę, czy tenis na wózkach? Jeśli nie, polecam, bo to naprawdę robi wrażenie. I nie wierzę by ktoś okaleczał się po to, by mieć większe fory na paraolimpiadzie. Nikt kto jest niepełnosprawny, i wie czym takie życie jest, tego nie zrobi,bo żaden medal nie jest tego wart.

 21. Cyprian Gepfert Ale paraolimpiada to takie same zawody, ten sam pot i łzy, gorycz porażki i smak zwycięstwa co "normalne" zawody sportowe. Widziałeś kiedyś siatkówkę na siedząco, szermierkę, czy tenis na wózkach? Jeśli nie, polecam, bo to naprawdę robi wrażenie. I nie wierzę by ktoś okaleczał się po to, by mieć większe fory na paraolimpiadzie. Nikt kto jest niepełnosprawny, i wie czym takie życie jest, tego nie zrobi,bo żaden medal nie jest tego wart.

 22. Cyprian Gepfert Ale paraolimpiada to takie same zawody, ten sam pot i łzy, gorycz porażki i smak zwycięstwa co "normalne" zawody sportowe. Widziałeś kiedyś siatkówkę na siedząco, szermierkę, czy tenis na wózkach? Jeśli nie, polecam, bo to naprawdę robi wrażenie. I nie wierzę by ktoś okaleczał się po to, by mieć większe fory na paraolimpiadzie. Nikt kto jest niepełnosprawny, i wie czym takie życie jest, tego nie zrobi,bo żaden medal nie jest tego wart.

 23. Cyprian Gepfert Ale paraolimpiada to takie same zawody, ten sam pot i łzy, gorycz porażki i smak zwycięstwa co "normalne" zawody sportowe. Widziałeś kiedyś siatkówkę na siedząco, szermierkę, czy tenis na wózkach? Jeśli nie, polecam, bo to naprawdę robi wrażenie. I nie wierzę by ktoś okaleczał się po to, by mieć większe fory na paraolimpiadzie. Nikt kto jest niepełnosprawny, i wie czym takie życie jest, tego nie zrobi,bo żaden medal nie jest tego wart.

 24. Cyprian Gepfert Ale paraolimpiada to takie same zawody, ten sam pot i łzy, gorycz porażki i smak zwycięstwa co "normalne" zawody sportowe. Widziałeś kiedyś siatkówkę na siedząco, szermierkę, czy tenis na wózkach? Jeśli nie, polecam, bo to naprawdę robi wrażenie. I nie wierzę by ktoś okaleczał się po to, by mieć większe fory na paraolimpiadzie. Nikt kto jest niepełnosprawny, i wie czym takie życie jest, tego nie zrobi,bo żaden medal nie jest tego wart.

 25. Cyprian Gepfert Ale paraolimpiada to takie same zawody, ten sam pot i łzy, gorycz porażki i smak zwycięstwa co "normalne" zawody sportowe. Widziałeś kiedyś siatkówkę na siedząco, szermierkę, czy tenis na wózkach? Jeśli nie, polecam, bo to naprawdę robi wrażenie. I nie wierzę by ktoś okaleczał się po to, by mieć większe fory na paraolimpiadzie. Nikt kto jest niepełnosprawny, i wie czym takie życie jest, tego nie zrobi,bo żaden medal nie jest tego wart.

 26. Krzysztof Całus Takie same zawody? No bez jaj, żeby zdobyć medal to trzeba mieć szczęście w nieszczęściu, czyli być tak okaleczonym czy pokrzywdzonym, żeby to było idealne okaleczenie dla danej konkurencji. Ja oczywiście szanuje upór, ale nie wmawiajmy ludziom, że to jest to samo, bo tam sam bieg na 100 metrów ma kilkanaście "klas" i różne współczynniki zależą od stopnia niepełnosprawności. To nie jest sport w takim pojęciu jak ja rozumiem. Nazwałbym to "segregowaniem osób".

  Nie porównujmy tu sportu na wózkach do paraolimpiady jako takiej, gdyż dany sport na wózkach to jest jakby konkurencja sama w sobie. Pełnosprawny też może siąść na wózek i grać na TYCH SAMYCH zasadach i dobrze się bawić także każdy sport na wózkach jest cennym i czasem ciekawym sportem samym w sobie. Każdy i zdrowy i chory grają na tych samych zasadach i to jest piękne i to jest sport.

  Nie wmawiajmy ludziom, że np. koszykówka gdzie grają ludzie z amputacją górnej kończyny jest pięknym sportem, bo o ile się nie mylę to nie ma czegoś takiego na paraolimpiadzie. I czy to jest dyskryminacja? Nie!

  Moim zdaniem paraolimpiada ma sens ale ludzie bez rąk z powodzeniem mogą startować w konkurencjach biegowych, ludzie na wózkach mogą uprawiać wiele sportów na wózkach i tutaj zasady są proste. Sport niepełnosprawnych nie cieszy się dużym zainteresowaniem, bo ludzie są hipokrytami – mówią żeby nie dawać kasy na piłkę, ale oglądają piłkę i napędzają marketing. Mówią żeby transmitować paraolimpiadę, a ile osób śledzi ją na zagranicznych streamach jak nie ma transmisji? Zapewne niewielu.

 27. proponuję autorowi i komentującym przeczytać wywiad z Jankiem Melą dlaczego bierze udział w wiadomym show polsatu, który ukazał się wczoraj w jednej z gazet i dopiero pisać :)

 28. proponuję autorowi i komentującym przeczytać wywiad z Jankiem Melą dlaczego bierze udział w wiadomym show polsatu, który ukazał się wczoraj w jednej z gazet i dopiero pisać :)

 29. proponuję autorowi i komentującym przeczytać wywiad z Jankiem Melą dlaczego bierze udział w wiadomym show polsatu, który ukazał się wczoraj w jednej z gazet i dopiero pisać :)

 30. proponuję autorowi i komentującym przeczytać wywiad z Jankiem Melą dlaczego bierze udział w wiadomym show polsatu, który ukazał się wczoraj w jednej z gazet i dopiero pisać :)

 31. proponuję autorowi i komentującym przeczytać wywiad z Jankiem Melą dlaczego bierze udział w wiadomym show polsatu, który ukazał się wczoraj w jednej z gazet i dopiero pisać :)

 32. proponuję autorowi i komentującym przeczytać wywiad z Jankiem Melą dlaczego bierze udział w wiadomym show polsatu, który ukazał się wczoraj w jednej z gazet i dopiero pisać :)

 33. proponuję autorowi i komentującym przeczytać wywiad z Jankiem Melą dlaczego bierze udział w wiadomym show polsatu, który ukazał się wczoraj w jednej z gazet i dopiero pisać :)

 34. Kolego, o nie byciu mądrym, ładnym i seplenieniu, sam bedąc lewakiem ze spierdalającym okiem. Tyle w temacie. A swoją drogą, z Meli taka gwiazda, że ja pierdole. Ale cóż, kasiore trzeba trzepać, a nikt poważny tam już nie pójdzie, to trzeba zapraszać takich łaków.

 35. Patrząc na zdjęcie kol. Szczepanika, to on sam się do pełnosprawnych nie zalicza. Daleko mu do ideału "silnego białego mężczyzny". Tekst kol. Szczepanika to klasyczny przykład buludupy i posłuży jako bardzo dobry materiał szkoleniowy na kursokonferencje proktologów.

 36. Patrząc na zdjęcie kol. Szczepanika, to on sam się do pełnosprawnych nie zalicza. Daleko mu do ideału "silnego białego mężczyzny". Tekst kol. Szczepanika to klasyczny przykład buludupy i posłuży jako bardzo dobry materiał szkoleniowy na kursokonferencje proktologów.

 37. Patrząc na zdjęcie kol. Szczepanika, to on sam się do pełnosprawnych nie zalicza. Daleko mu do ideału "silnego białego mężczyzny". Tekst kol. Szczepanika to klasyczny przykład buludupy i posłuży jako bardzo dobry materiał szkoleniowy na kursokonferencje proktologów.

 38. Patrząc na zdjęcie kol. Szczepanika, to on sam się do pełnosprawnych nie zalicza. Daleko mu do ideału "silnego białego mężczyzny". Tekst kol. Szczepanika to klasyczny przykład buludupy i posłuży jako bardzo dobry materiał szkoleniowy na kursokonferencje proktologów.

 39. Patrząc na zdjęcie kol. Szczepanika, to on sam się do pełnosprawnych nie zalicza. Daleko mu do ideału "silnego białego mężczyzny". Tekst kol. Szczepanika to klasyczny przykład buludupy i posłuży jako bardzo dobry materiał szkoleniowy na kursokonferencje proktologów.

 40. Patrząc na zdjęcie kol. Szczepanika, to on sam się do pełnosprawnych nie zalicza. Daleko mu do ideału "silnego białego mężczyzny". Tekst kol. Szczepanika to klasyczny przykład buludupy i posłuży jako bardzo dobry materiał szkoleniowy na kursokonferencje proktologów.

 41. Patrząc na zdjęcie kol. Szczepanika, to on sam się do pełnosprawnych nie zalicza. Daleko mu do ideału "silnego białego mężczyzny". Tekst kol. Szczepanika to klasyczny przykład buludupy i posłuży jako bardzo dobry materiał szkoleniowy na kursokonferencje proktologów.

 42. Patrząc na zdjęcie kol. Szczepanika, to on sam się do pełnosprawnych nie zalicza. Daleko mu do ideału "silnego białego mężczyzny". Tekst kol. Szczepanika to klasyczny przykład buludupy i posłuży jako bardzo dobry materiał szkoleniowy na kursokonferencje proktologów.

 43. Patrząc na zdjęcie kol. Szczepanika, to on sam się do pełnosprawnych nie zalicza. Daleko mu do ideału "silnego białego mężczyzny". Tekst kol. Szczepanika to klasyczny przykład buludupy i posłuży jako bardzo dobry materiał szkoleniowy na kursokonferencje proktologów.

 44. Patrząc na zdjęcie kol. Szczepanika, to on sam się do pełnosprawnych nie zalicza. Daleko mu do ideału "silnego białego mężczyzny". Tekst kol. Szczepanika to klasyczny przykład buludupy i posłuży jako bardzo dobry materiał szkoleniowy na kursokonferencje proktologów.

 45. Patrząc na zdjęcie kol. Szczepanika, to on sam się do pełnosprawnych nie zalicza. Daleko mu do ideału "silnego białego mężczyzny". Tekst kol. Szczepanika to klasyczny przykład buludupy i posłuży jako bardzo dobry materiał szkoleniowy na kursokonferencje proktologów.

 46. Patrząc na zdjęcie kol. Szczepanika, to on sam się do pełnosprawnych nie zalicza. Daleko mu do ideału "silnego białego mężczyzny". Tekst kol. Szczepanika to klasyczny przykład buludupy i posłuży jako bardzo dobry materiał szkoleniowy na kursokonferencje proktologów.

 47. Patrząc na zdjęcie kol. Szczepanika, to on sam się do pełnosprawnych nie zalicza. Daleko mu do ideału "silnego białego mężczyzny". Tekst kol. Szczepanika to klasyczny przykład buludupy i posłuży jako bardzo dobry materiał szkoleniowy na kursokonferencje proktologów.

 48. Patrząc na zdjęcie kol. Szczepanika, to on sam się do pełnosprawnych nie zalicza. Daleko mu do ideału "silnego białego mężczyzny". Tekst kol. Szczepanika to klasyczny przykład buludupy i posłuży jako bardzo dobry materiał szkoleniowy na kursokonferencje proktologów.

 49. Patrząc na zdjęcie kol. Szczepanika, to on sam się do pełnosprawnych nie zalicza. Daleko mu do ideału "silnego białego mężczyzny". Tekst kol. Szczepanika to klasyczny przykład buludupy i posłuży jako bardzo dobry materiał szkoleniowy na kursokonferencje proktologów.

 50. Patrząc na zdjęcie kol. Szczepanika, to on sam się do pełnosprawnych nie zalicza. Daleko mu do ideału "silnego białego mężczyzny". Tekst kol. Szczepanika to klasyczny przykład buludupy i posłuży jako bardzo dobry materiał szkoleniowy na kursokonferencje proktologów.

 51. Patrząc na zdjęcie kol. Szczepanika, to on sam się do pełnosprawnych nie zalicza. Daleko mu do ideału "silnego białego mężczyzny". Tekst kol. Szczepanika to klasyczny przykład buludupy i posłuży jako bardzo dobry materiał szkoleniowy na kursokonferencje proktologów.

 52. Patrząc na zdjęcie kol. Szczepanika, to on sam się do pełnosprawnych nie zalicza. Daleko mu do ideału "silnego białego mężczyzny". Tekst kol. Szczepanika to klasyczny przykład buludupy i posłuży jako bardzo dobry materiał szkoleniowy na kursokonferencje proktologów.

 53. Marcin Bojarski Kultury to cię matka nie nauczyła, nie? Może i mam zeza tylko że to nie ja twierdzę, że przestrzeń publiczna jest dla młodych silnych, pięknych i zdrowych tylko właśnie ten łysy sepleniący staruszek JKM więc to on jest niekonsekwentny, nie ja. Faszysto.

 54. Marcin Bojarski Kultury to cię matka nie nauczyła, nie? Może i mam zeza tylko że to nie ja twierdzę, że przestrzeń publiczna jest dla młodych silnych, pięknych i zdrowych tylko właśnie ten łysy sepleniący staruszek JKM więc to on jest niekonsekwentny, nie ja. Faszysto.

 55. Marcin Bojarski Kultury to cię matka nie nauczyła, nie? Może i mam zeza tylko że to nie ja twierdzę, że przestrzeń publiczna jest dla młodych silnych, pięknych i zdrowych tylko właśnie ten łysy sepleniący staruszek JKM więc to on jest niekonsekwentny, nie ja. Faszysto.

 56. Marcin Bojarski Kultury to cię matka nie nauczyła, nie? Może i mam zeza tylko że to nie ja twierdzę, że przestrzeń publiczna jest dla młodych silnych, pięknych i zdrowych tylko właśnie ten łysy sepleniący staruszek JKM więc to on jest niekonsekwentny, nie ja. Faszysto.

 57. Marcin Bojarski Kultury to cię matka nie nauczyła, nie? Może i mam zeza tylko że to nie ja twierdzę, że przestrzeń publiczna jest dla młodych silnych, pięknych i zdrowych tylko właśnie ten łysy sepleniący staruszek JKM więc to on jest niekonsekwentny, nie ja. Faszysto.

 58. Marcin Bojarski Kultury to cię matka nie nauczyła, nie? Może i mam zeza tylko że to nie ja twierdzę, że przestrzeń publiczna jest dla młodych silnych, pięknych i zdrowych tylko właśnie ten łysy sepleniący staruszek JKM więc to on jest niekonsekwentny, nie ja. Faszysto.

 59. Marcin Bojarski Kultury to cię matka nie nauczyła, nie? Może i mam zeza tylko że to nie ja twierdzę, że przestrzeń publiczna jest dla młodych silnych, pięknych i zdrowych tylko właśnie ten łysy sepleniący staruszek JKM więc to on jest niekonsekwentny, nie ja. Faszysto.

 60. Marcin Bojarski Kultury to cię matka nie nauczyła, nie? Może i mam zeza tylko że to nie ja twierdzę, że przestrzeń publiczna jest dla młodych silnych, pięknych i zdrowych tylko właśnie ten łysy sepleniący staruszek JKM więc to on jest niekonsekwentny, nie ja. Faszysto.

 61. Marcin Bojarski Kultury to cię matka nie nauczyła, nie? Może i mam zeza tylko że to nie ja twierdzę, że przestrzeń publiczna jest dla młodych silnych, pięknych i zdrowych tylko właśnie ten łysy sepleniący staruszek JKM więc to on jest niekonsekwentny, nie ja. Faszysto.

 62. Marcin Bojarski Kultury to cię matka nie nauczyła, nie? Może i mam zeza tylko że to nie ja twierdzę, że przestrzeń publiczna jest dla młodych silnych, pięknych i zdrowych tylko właśnie ten łysy sepleniący staruszek JKM więc to on jest niekonsekwentny, nie ja. Faszysto.

 63. Marcin Bojarski Kultury to cię matka nie nauczyła, nie? Może i mam zeza tylko że to nie ja twierdzę, że przestrzeń publiczna jest dla młodych silnych, pięknych i zdrowych tylko właśnie ten łysy sepleniący staruszek JKM więc to on jest niekonsekwentny, nie ja. Faszysto.

 64. Marcin Bojarski Kultury to cię matka nie nauczyła, nie? Może i mam zeza tylko że to nie ja twierdzę, że przestrzeń publiczna jest dla młodych silnych, pięknych i zdrowych tylko właśnie ten łysy sepleniący staruszek JKM więc to on jest niekonsekwentny, nie ja. Faszysto.

 65. Marcin Bojarski Kultury to cię matka nie nauczyła, nie? Może i mam zeza tylko że to nie ja twierdzę, że przestrzeń publiczna jest dla młodych silnych, pięknych i zdrowych tylko właśnie ten łysy sepleniący staruszek JKM więc to on jest niekonsekwentny, nie ja. Faszysto.

 66. Marcin Bojarski Kultury to cię matka nie nauczyła, nie? Może i mam zeza tylko że to nie ja twierdzę, że przestrzeń publiczna jest dla młodych silnych, pięknych i zdrowych tylko właśnie ten łysy sepleniący staruszek JKM więc to on jest niekonsekwentny, nie ja. Faszysto.

 67. Dominik, mogłeś dorzucić wzmiankę o Pistoriusie, który według postępactwa 'biega' i należy mu pozwolić rywalizować w olimiapdach. Mimo że 'bieg' to na zdrowy rozum szybkie poruszanie się za pomocą dwóch nóg, więc jeżeli ktoś tych 2 nóg nie ma, no to przecież nie biega. Ale po co postępactwu logika,

 68. Dominik, mogłeś dorzucić wzmiankę o Pistoriusie, który według postępactwa 'biega' i należy mu pozwolić rywalizować w olimiapdach. Mimo że 'bieg' to na zdrowy rozum szybkie poruszanie się za pomocą dwóch nóg, więc jeżeli ktoś tych 2 nóg nie ma, no to przecież nie biega. Ale po co postępactwu logika,

 69. Dominik, mogłeś dorzucić wzmiankę o Pistoriusie, który według postępactwa 'biega' i należy mu pozwolić rywalizować w olimiapdach. Mimo że 'bieg' to na zdrowy rozum szybkie poruszanie się za pomocą dwóch nóg, więc jeżeli ktoś tych 2 nóg nie ma, no to przecież nie biega. Ale po co postępactwu logika,

 70. Dominik, mogłeś dorzucić wzmiankę o Pistoriusie, który według postępactwa 'biega' i należy mu pozwolić rywalizować w olimiapdach. Mimo że 'bieg' to na zdrowy rozum szybkie poruszanie się za pomocą dwóch nóg, więc jeżeli ktoś tych 2 nóg nie ma, no to przecież nie biega. Ale po co postępactwu logika,

 71. Dominik, mogłeś dorzucić wzmiankę o Pistoriusie, który według postępactwa 'biega' i należy mu pozwolić rywalizować w olimiapdach. Mimo że 'bieg' to na zdrowy rozum szybkie poruszanie się za pomocą dwóch nóg, więc jeżeli ktoś tych 2 nóg nie ma, no to przecież nie biega. Ale po co postępactwu logika,

 72. Dominik, mogłeś dorzucić wzmiankę o Pistoriusie, który według postępactwa 'biega' i należy mu pozwolić rywalizować w olimiapdach. Mimo że 'bieg' to na zdrowy rozum szybkie poruszanie się za pomocą dwóch nóg, więc jeżeli ktoś tych 2 nóg nie ma, no to przecież nie biega. Ale po co postępactwu logika,

 73. Dominik, mogłeś dorzucić wzmiankę o Pistoriusie, który według postępactwa 'biega' i należy mu pozwolić rywalizować w olimiapdach. Mimo że 'bieg' to na zdrowy rozum szybkie poruszanie się za pomocą dwóch nóg, więc jeżeli ktoś tych 2 nóg nie ma, no to przecież nie biega. Ale po co postępactwu logika,

 74. Dominik, mogłeś dorzucić wzmiankę o Pistoriusie, który według postępactwa 'biega' i należy mu pozwolić rywalizować w olimiapdach. Mimo że 'bieg' to na zdrowy rozum szybkie poruszanie się za pomocą dwóch nóg, więc jeżeli ktoś tych 2 nóg nie ma, no to przecież nie biega. Ale po co postępactwu logika,

 75. Dominik, mogłeś dorzucić wzmiankę o Pistoriusie, który według postępactwa 'biega' i należy mu pozwolić rywalizować w olimiapdach. Mimo że 'bieg' to na zdrowy rozum szybkie poruszanie się za pomocą dwóch nóg, więc jeżeli ktoś tych 2 nóg nie ma, no to przecież nie biega. Ale po co postępactwu logika,

 76. Dominik, mogłeś dorzucić wzmiankę o Pistoriusie, który według postępactwa 'biega' i należy mu pozwolić rywalizować w olimiapdach. Mimo że 'bieg' to na zdrowy rozum szybkie poruszanie się za pomocą dwóch nóg, więc jeżeli ktoś tych 2 nóg nie ma, no to przecież nie biega. Ale po co postępactwu logika,

 77. Dominik, mogłeś dorzucić wzmiankę o Pistoriusie, który według postępactwa 'biega' i należy mu pozwolić rywalizować w olimiapdach. Mimo że 'bieg' to na zdrowy rozum szybkie poruszanie się za pomocą dwóch nóg, więc jeżeli ktoś tych 2 nóg nie ma, no to przecież nie biega. Ale po co postępactwu logika,

 78. Dominik, mogłeś dorzucić wzmiankę o Pistoriusie, który według postępactwa 'biega' i należy mu pozwolić rywalizować w olimiapdach. Mimo że 'bieg' to na zdrowy rozum szybkie poruszanie się za pomocą dwóch nóg, więc jeżeli ktoś tych 2 nóg nie ma, no to przecież nie biega. Ale po co postępactwu logika,

 79. Dominik, mogłeś dorzucić wzmiankę o Pistoriusie, który według postępactwa 'biega' i należy mu pozwolić rywalizować w olimiapdach. Mimo że 'bieg' to na zdrowy rozum szybkie poruszanie się za pomocą dwóch nóg, więc jeżeli ktoś tych 2 nóg nie ma, no to przecież nie biega. Ale po co postępactwu logika,

 80. Dominik, mogłeś dorzucić wzmiankę o Pistoriusie, który według postępactwa 'biega' i należy mu pozwolić rywalizować w olimiapdach. Mimo że 'bieg' to na zdrowy rozum szybkie poruszanie się za pomocą dwóch nóg, więc jeżeli ktoś tych 2 nóg nie ma, no to przecież nie biega. Ale po co postępactwu logika,

 81. Dominik, mogłeś dorzucić wzmiankę o Pistoriusie, który według postępactwa 'biega' i należy mu pozwolić rywalizować w olimiapdach. Mimo że 'bieg' to na zdrowy rozum szybkie poruszanie się za pomocą dwóch nóg, więc jeżeli ktoś tych 2 nóg nie ma, no to przecież nie biega. Ale po co postępactwu logika,

 82. Dominik, mogłeś dorzucić wzmiankę o Pistoriusie, który według postępactwa 'biega' i należy mu pozwolić rywalizować w olimiapdach. Mimo że 'bieg' to na zdrowy rozum szybkie poruszanie się za pomocą dwóch nóg, więc jeżeli ktoś tych 2 nóg nie ma, no to przecież nie biega. Ale po co postępactwu logika,

 83. Autor tekstu pokazał absurd całej sytuacji najpierw debil sam się okalecza, później dostaje odszkodowanie, zostaje męczennikiem i gwiazdą środowisk lewicowych. A szopka w programie, który myślałem, że nie już nie istnieje to totalne świństwo dla inwalidów. Hehehe Jaśko powie co mu interes nakazuje więc byłbym ostrożny w łykaniu jego słów. :D

 84. Autor tekstu pokazał absurd całej sytuacji najpierw debil sam się okalecza, później dostaje odszkodowanie, zostaje męczennikiem i gwiazdą środowisk lewicowych. A szopka w programie, który myślałem, że nie już nie istnieje to totalne świństwo dla inwalidów. Hehehe Jaśko powie co mu interes nakazuje więc byłbym ostrożny w łykaniu jego słów. :D

 85. Autor tekstu pokazał absurd całej sytuacji najpierw debil sam się okalecza, później dostaje odszkodowanie, zostaje męczennikiem i gwiazdą środowisk lewicowych. A szopka w programie, który myślałem, że nie już nie istnieje to totalne świństwo dla inwalidów. Hehehe Jaśko powie co mu interes nakazuje więc byłbym ostrożny w łykaniu jego słów. :D

 86. Autor tekstu pokazał absurd całej sytuacji najpierw debil sam się okalecza, później dostaje odszkodowanie, zostaje męczennikiem i gwiazdą środowisk lewicowych. A szopka w programie, który myślałem, że nie już nie istnieje to totalne świństwo dla inwalidów. Hehehe Jaśko powie co mu interes nakazuje więc byłbym ostrożny w łykaniu jego słów. :D

 87. Autor tekstu pokazał absurd całej sytuacji najpierw debil sam się okalecza, później dostaje odszkodowanie, zostaje męczennikiem i gwiazdą środowisk lewicowych. A szopka w programie, który myślałem, że nie już nie istnieje to totalne świństwo dla inwalidów. Hehehe Jaśko powie co mu interes nakazuje więc byłbym ostrożny w łykaniu jego słów. :D

 88. Autor tekstu pokazał absurd całej sytuacji najpierw debil sam się okalecza, później dostaje odszkodowanie, zostaje męczennikiem i gwiazdą środowisk lewicowych. A szopka w programie, który myślałem, że nie już nie istnieje to totalne świństwo dla inwalidów. Hehehe Jaśko powie co mu interes nakazuje więc byłbym ostrożny w łykaniu jego słów. :D

 89. Autor tekstu pokazał absurd całej sytuacji najpierw debil sam się okalecza, później dostaje odszkodowanie, zostaje męczennikiem i gwiazdą środowisk lewicowych. A szopka w programie, który myślałem, że nie już nie istnieje to totalne świństwo dla inwalidów. Hehehe Jaśko powie co mu interes nakazuje więc byłbym ostrożny w łykaniu jego słów. :D

 90. Krzysztof Całus lepiej od razu nazwij go rasistą, może ci ulży. Przestrzeń publiczna jest dla wszystkich ale kiedy JKM powiedział, że nie warto organizować paraolimpiad to nagle tv się oburzyło i powiedziało, że pokaże. I co ? i nie pokazało. I kto tu jest hipokrytą, ja chcę oglądać w tv sport ludzi sprawnych, którzy zdobywają dla Polski medale i puchary, czy myślisz, że niepełnosprawni mogliby tak jak Małysz skakać ? nie każdy sport jest dla tych osób. Także proponuje zastanów się nad tym co piszesz. A może to ty jesteś faszystą co ?

 91. Krzysztof Całus lepiej od razu nazwij go rasistą, może ci ulży. Przestrzeń publiczna jest dla wszystkich ale kiedy JKM powiedział, że nie warto organizować paraolimpiad to nagle tv się oburzyło i powiedziało, że pokaże. I co ? i nie pokazało. I kto tu jest hipokrytą, ja chcę oglądać w tv sport ludzi sprawnych, którzy zdobywają dla Polski medale i puchary, czy myślisz, że niepełnosprawni mogliby tak jak Małysz skakać ? nie każdy sport jest dla tych osób. Także proponuje zastanów się nad tym co piszesz. A może to ty jesteś faszystą co ?

 92. Krzysztof Całus lepiej od razu nazwij go rasistą, może ci ulży. Przestrzeń publiczna jest dla wszystkich ale kiedy JKM powiedział, że nie warto organizować paraolimpiad to nagle tv się oburzyło i powiedziało, że pokaże. I co ? i nie pokazało. I kto tu jest hipokrytą, ja chcę oglądać w tv sport ludzi sprawnych, którzy zdobywają dla Polski medale i puchary, czy myślisz, że niepełnosprawni mogliby tak jak Małysz skakać ? nie każdy sport jest dla tych osób. Także proponuje zastanów się nad tym co piszesz. A może to ty jesteś faszystą co ?

 93. Krzysztof Całus lepiej od razu nazwij go rasistą, może ci ulży. Przestrzeń publiczna jest dla wszystkich ale kiedy JKM powiedział, że nie warto organizować paraolimpiad to nagle tv się oburzyło i powiedziało, że pokaże. I co ? i nie pokazało. I kto tu jest hipokrytą, ja chcę oglądać w tv sport ludzi sprawnych, którzy zdobywają dla Polski medale i puchary, czy myślisz, że niepełnosprawni mogliby tak jak Małysz skakać ? nie każdy sport jest dla tych osób. Także proponuje zastanów się nad tym co piszesz. A może to ty jesteś faszystą co ?

 94. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 95. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 96. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 97. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 98. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 99. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 100. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 101. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 102. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 103. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 104. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 105. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 106. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 107. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 108. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 109. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 110. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 111. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 112. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 113. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 114. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 115. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 116. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 117. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 118. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 119. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 120. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 121. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 122. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 123. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 124. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 125. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 126. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 127. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 128. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 129. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 130. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 131. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 132. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 133. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 134. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 135. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 136. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 137. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 138. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 139. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 140. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 141. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 142. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 143. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 144. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 145. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 146. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 147. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 148. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 149. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 150. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 151. O jaki tok myślenia ci chodzi Tomasz ? Każdy sport wymaga wysiłku, pracy zespołowej, widać to po tym, na jakim poziomie jest nasza piłka nożna. Paraolimpiady są organizowane dla ludzi, którzy chcą dowieść swojej wartości pomimo swoje niepełnosprawności. Czy czują się z tego powodu dyskryminowani ? wątpię. Również gra w szachy wymaga ogromnego wysiłku umysłowego i na tym polu też można zdobywać medale czy puchary.

 152. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 153. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 154. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 155. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 156. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 157. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 158. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 159. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 160. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 161. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 162. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 163. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 164. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 165. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 166. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 167. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 168. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 169. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 170. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 171. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 172. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 173. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 174. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 175. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 176. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 177. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 178. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 179. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 180. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 181. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 182. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 183. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 184. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 185. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 186. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 187. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 188. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 189. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 190. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 191. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 192. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 193. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 194. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 195. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 196. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 197. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 198. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 199. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 200. Piotr Żygadło Faszystą nazwałem go dlatego, że on nazwał mnie lewakiem. Idąc jego tokiem rozumowania, jeśli lewicowiec to z automatu lewak to prawicowiec = faszysta. Polscy paraolimpijczycy zdobywają dla Polski medale również i to o wiele więcej niż olimpijczycy jak już wspomniał Tomasz więc sorry ale ja wolę oglądać tych co wygrywają, a to częściej są niepełnosprawni.

 201. Krzysztof Całus W takim razie, oglądaj sobie niepełnosprawnych. Jeżeli nie umiesz przyjąć zdania innej osoby, to proponowałbym nie wypowiadanie się w necie. Na to, że jestem faszystą nie masz żadnych dowodów – na ciebie, żeś lewak, mam. Jeżeli na zasadzie jednego komentarza oceniasz moją kulturę, to tym bardziej coś z tobą nie tak. ierwsze słyszę, żeby Korwin był łysy ;) Dlatego tez, okulary do wymiany, kolego. To mój ostatni post. Nie mam zamiaru prowadzić dłużej z tobą polemiki.

 202. Krzysztof Całus W takim razie, oglądaj sobie niepełnosprawnych. Jeżeli nie umiesz przyjąć zdania innej osoby, to proponowałbym nie wypowiadanie się w necie. Na to, że jestem faszystą nie masz żadnych dowodów – na ciebie, żeś lewak, mam. Jeżeli na zasadzie jednego komentarza oceniasz moją kulturę, to tym bardziej coś z tobą nie tak. ierwsze słyszę, żeby Korwin był łysy ;) Dlatego tez, okulary do wymiany, kolego. To mój ostatni post. Nie mam zamiaru prowadzić dłużej z tobą polemiki.

 203. Krzysztof Całus W takim razie, oglądaj sobie niepełnosprawnych. Jeżeli nie umiesz przyjąć zdania innej osoby, to proponowałbym nie wypowiadanie się w necie. Na to, że jestem faszystą nie masz żadnych dowodów – na ciebie, żeś lewak, mam. Jeżeli na zasadzie jednego komentarza oceniasz moją kulturę, to tym bardziej coś z tobą nie tak. ierwsze słyszę, żeby Korwin był łysy ;) Dlatego tez, okulary do wymiany, kolego. To mój ostatni post. Nie mam zamiaru prowadzić dłużej z tobą polemiki.

 204. Krzysztof Całus W takim razie, oglądaj sobie niepełnosprawnych. Jeżeli nie umiesz przyjąć zdania innej osoby, to proponowałbym nie wypowiadanie się w necie. Na to, że jestem faszystą nie masz żadnych dowodów – na ciebie, żeś lewak, mam. Jeżeli na zasadzie jednego komentarza oceniasz moją kulturę, to tym bardziej coś z tobą nie tak. ierwsze słyszę, żeby Korwin był łysy ;) Dlatego tez, okulary do wymiany, kolego. To mój ostatni post. Nie mam zamiaru prowadzić dłużej z tobą polemiki.

 205. Krzysztof Całus W takim razie, oglądaj sobie niepełnosprawnych. Jeżeli nie umiesz przyjąć zdania innej osoby, to proponowałbym nie wypowiadanie się w necie. Na to, że jestem faszystą nie masz żadnych dowodów – na ciebie, żeś lewak, mam. Jeżeli na zasadzie jednego komentarza oceniasz moją kulturę, to tym bardziej coś z tobą nie tak. ierwsze słyszę, żeby Korwin był łysy ;) Dlatego tez, okulary do wymiany, kolego. To mój ostatni post. Nie mam zamiaru prowadzić dłużej z tobą polemiki.

 206. Krzysztof Całus W takim razie, oglądaj sobie niepełnosprawnych. Jeżeli nie umiesz przyjąć zdania innej osoby, to proponowałbym nie wypowiadanie się w necie. Na to, że jestem faszystą nie masz żadnych dowodów – na ciebie, żeś lewak, mam. Jeżeli na zasadzie jednego komentarza oceniasz moją kulturę, to tym bardziej coś z tobą nie tak. ierwsze słyszę, żeby Korwin był łysy ;) Dlatego tez, okulary do wymiany, kolego. To mój ostatni post. Nie mam zamiaru prowadzić dłużej z tobą polemiki.

 207. Krzysztof Całus W takim razie, oglądaj sobie niepełnosprawnych. Jeżeli nie umiesz przyjąć zdania innej osoby, to proponowałbym nie wypowiadanie się w necie. Na to, że jestem faszystą nie masz żadnych dowodów – na ciebie, żeś lewak, mam. Jeżeli na zasadzie jednego komentarza oceniasz moją kulturę, to tym bardziej coś z tobą nie tak. ierwsze słyszę, żeby Korwin był łysy ;) Dlatego tez, okulary do wymiany, kolego. To mój ostatni post. Nie mam zamiaru prowadzić dłużej z tobą polemiki.

 208. Krzysztof Całus W takim razie, oglądaj sobie niepełnosprawnych. Jeżeli nie umiesz przyjąć zdania innej osoby, to proponowałbym nie wypowiadanie się w necie. Na to, że jestem faszystą nie masz żadnych dowodów – na ciebie, żeś lewak, mam. Jeżeli na zasadzie jednego komentarza oceniasz moją kulturę, to tym bardziej coś z tobą nie tak. ierwsze słyszę, żeby Korwin był łysy ;) Dlatego tez, okulary do wymiany, kolego. To mój ostatni post. Nie mam zamiaru prowadzić dłużej z tobą polemiki.

 209. Krzysztof Całus W takim razie, oglądaj sobie niepełnosprawnych. Jeżeli nie umiesz przyjąć zdania innej osoby, to proponowałbym nie wypowiadanie się w necie. Na to, że jestem faszystą nie masz żadnych dowodów – na ciebie, żeś lewak, mam. Jeżeli na zasadzie jednego komentarza oceniasz moją kulturę, to tym bardziej coś z tobą nie tak. ierwsze słyszę, żeby Korwin był łysy ;) Dlatego tez, okulary do wymiany, kolego. To mój ostatni post. Nie mam zamiaru prowadzić dłużej z tobą polemiki.

 210. Krzysztof Całus W takim razie, oglądaj sobie niepełnosprawnych. Jeżeli nie umiesz przyjąć zdania innej osoby, to proponowałbym nie wypowiadanie się w necie. Na to, że jestem faszystą nie masz żadnych dowodów – na ciebie, żeś lewak, mam. Jeżeli na zasadzie jednego komentarza oceniasz moją kulturę, to tym bardziej coś z tobą nie tak. ierwsze słyszę, żeby Korwin był łysy ;) Dlatego tez, okulary do wymiany, kolego. To mój ostatni post. Nie mam zamiaru prowadzić dłużej z tobą polemiki.

 211. Krzysztof Całus W takim razie, oglądaj sobie niepełnosprawnych. Jeżeli nie umiesz przyjąć zdania innej osoby, to proponowałbym nie wypowiadanie się w necie. Na to, że jestem faszystą nie masz żadnych dowodów – na ciebie, żeś lewak, mam. Jeżeli na zasadzie jednego komentarza oceniasz moją kulturę, to tym bardziej coś z tobą nie tak. ierwsze słyszę, żeby Korwin był łysy ;) Dlatego tez, okulary do wymiany, kolego. To mój ostatni post. Nie mam zamiaru prowadzić dłużej z tobą polemiki.

 212. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 213. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 214. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 215. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 216. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 217. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 218. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 219. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 220. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 221. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 222. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 223. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 224. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 225. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 226. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 227. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 228. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 229. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 230. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 231. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 232. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 233. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 234. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 235. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 236. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 237. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 238. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 239. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 240. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 241. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 242. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 243. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 244. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 245. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 246. Szymon Rymkiewicz , że skomentować, musiałem przeczytać.
  Dalej nie wiem, jak ktoś tak przesycony nienawiścią do świata może pisać artykuły i jeszcze się tym pysznić. jeśli nie potrafi czegoś zaakceptować, to można to inaczej wyrazić, niż tak zwanym hejtem

 247. Może ja spróbuje jakoś to ubrać w swoje słowa. najpierw sadystyczne sprostowanie, Jaś mela 2 razy w życiu zdobył dwa bieguny raz te geograficzne raz te w transformatorze. Po fali krytyki jaka poleci na mnie po tych słowach, chcę tylko dodać, ze naprawdę mam gdzie czy on będzie tańczył w jakimś marnym show Polsratu czy nie, chcą go ich sprawa. Tylko z Jaśkiem Melą jest trochę inaczej, bo on pokazuje, że można przełamywać bariery, bardzo pięknie wręcz cudownie ale przeciętna rodzina z niepełnosprawnym dzieckiem ledwo wiąże koniec z końcem, bo wydają ogromne pieniądze na rehabilitacje tego dziecka. Dlatego wydaje mi się, że jeżeli wystąpi w tym programie to powinien oddać całe to odszkodowanie i ręnte która mu została wypłacana. Dla mnie jest osobą pełnosprawną ponieważ będzie tańczył, a wiadomo że nawet osoby pełnosprawne mają z tym problem i nie wydaje mi się, że mógł by pracować nawet jako listonosz na wsi, może tańczyć i trenować, to może i listy roznosić.

 248. Może ja spróbuje jakoś to ubrać w swoje słowa. najpierw sadystyczne sprostowanie, Jaś mela 2 razy w życiu zdobył dwa bieguny raz te geograficzne raz te w transformatorze. Po fali krytyki jaka poleci na mnie po tych słowach, chcę tylko dodać, ze naprawdę mam gdzie czy on będzie tańczył w jakimś marnym show Polsratu czy nie, chcą go ich sprawa. Tylko z Jaśkiem Melą jest trochę inaczej, bo on pokazuje, że można przełamywać bariery, bardzo pięknie wręcz cudownie ale przeciętna rodzina z niepełnosprawnym dzieckiem ledwo wiąże koniec z końcem, bo wydają ogromne pieniądze na rehabilitacje tego dziecka. Dlatego wydaje mi się, że jeżeli wystąpi w tym programie to powinien oddać całe to odszkodowanie i ręnte która mu została wypłacana. Dla mnie jest osobą pełnosprawną ponieważ będzie tańczył, a wiadomo że nawet osoby pełnosprawne mają z tym problem i nie wydaje mi się, że mógł by pracować nawet jako listonosz na wsi, może tańczyć i trenować, to może i listy roznosić.

 249. Może ja spróbuje jakoś to ubrać w swoje słowa. najpierw sadystyczne sprostowanie, Jaś mela 2 razy w życiu zdobył dwa bieguny raz te geograficzne raz te w transformatorze. Po fali krytyki jaka poleci na mnie po tych słowach, chcę tylko dodać, ze naprawdę mam gdzie czy on będzie tańczył w jakimś marnym show Polsratu czy nie, chcą go ich sprawa. Tylko z Jaśkiem Melą jest trochę inaczej, bo on pokazuje, że można przełamywać bariery, bardzo pięknie wręcz cudownie ale przeciętna rodzina z niepełnosprawnym dzieckiem ledwo wiąże koniec z końcem, bo wydają ogromne pieniądze na rehabilitacje tego dziecka. Dlatego wydaje mi się, że jeżeli wystąpi w tym programie to powinien oddać całe to odszkodowanie i ręnte która mu została wypłacana. Dla mnie jest osobą pełnosprawną ponieważ będzie tańczył, a wiadomo że nawet osoby pełnosprawne mają z tym problem i nie wydaje mi się, że mógł by pracować nawet jako listonosz na wsi, może tańczyć i trenować, to może i listy roznosić.

 250. Może ja spróbuje jakoś to ubrać w swoje słowa. najpierw sadystyczne sprostowanie, Jaś mela 2 razy w życiu zdobył dwa bieguny raz te geograficzne raz te w transformatorze. Po fali krytyki jaka poleci na mnie po tych słowach, chcę tylko dodać, ze naprawdę mam gdzie czy on będzie tańczył w jakimś marnym show Polsratu czy nie, chcą go ich sprawa. Tylko z Jaśkiem Melą jest trochę inaczej, bo on pokazuje, że można przełamywać bariery, bardzo pięknie wręcz cudownie ale przeciętna rodzina z niepełnosprawnym dzieckiem ledwo wiąże koniec z końcem, bo wydają ogromne pieniądze na rehabilitacje tego dziecka. Dlatego wydaje mi się, że jeżeli wystąpi w tym programie to powinien oddać całe to odszkodowanie i ręnte która mu została wypłacana. Dla mnie jest osobą pełnosprawną ponieważ będzie tańczył, a wiadomo że nawet osoby pełnosprawne mają z tym problem i nie wydaje mi się, że mógł by pracować nawet jako listonosz na wsi, może tańczyć i trenować, to może i listy roznosić.

 251. Może ja spróbuje jakoś to ubrać w swoje słowa. najpierw sadystyczne sprostowanie, Jaś mela 2 razy w życiu zdobył dwa bieguny raz te geograficzne raz te w transformatorze. Po fali krytyki jaka poleci na mnie po tych słowach, chcę tylko dodać, ze naprawdę mam gdzie czy on będzie tańczył w jakimś marnym show Polsratu czy nie, chcą go ich sprawa. Tylko z Jaśkiem Melą jest trochę inaczej, bo on pokazuje, że można przełamywać bariery, bardzo pięknie wręcz cudownie ale przeciętna rodzina z niepełnosprawnym dzieckiem ledwo wiąże koniec z końcem, bo wydają ogromne pieniądze na rehabilitacje tego dziecka. Dlatego wydaje mi się, że jeżeli wystąpi w tym programie to powinien oddać całe to odszkodowanie i ręnte która mu została wypłacana. Dla mnie jest osobą pełnosprawną ponieważ będzie tańczył, a wiadomo że nawet osoby pełnosprawne mają z tym problem i nie wydaje mi się, że mógł by pracować nawet jako listonosz na wsi, może tańczyć i trenować, to może i listy roznosić.

 252. Kolejna naiwna co łyka jak młody pelikan bzdury Jasia, który jest idiotą bo wszedł do stacji trafo.

  Same wejście by go nie uczyniło kaleką. Prawdopodobnie bawił się tymi przyrządami pod napięciem i z powodu własnej głupoty został niepełnosprawnym.

  Jego rodzice też ponoszą winę w tym poprzez właściwy brak wychowania syna gdyż nie nauczyli go czym grozi dotykanie przewodów z prądem czy też nie nauczyli, że transformatory należy omijać. Albo chociaż, że trupia czaszka ma dać mu do myślenia by nie wchodzić tam.

  A co do artykułu, uważam, że świetnie obnaża absurd lansowania kolejnego "męczennika" na potrzeby mediów by mogły zarabiać grube $$$$.

 253. Kolejna naiwna co łyka jak młody pelikan bzdury Jasia, który jest idiotą bo wszedł do stacji trafo.

  Same wejście by go nie uczyniło kaleką. Prawdopodobnie bawił się tymi przyrządami pod napięciem i z powodu własnej głupoty został niepełnosprawnym.

  Jego rodzice też ponoszą winę w tym poprzez właściwy brak wychowania syna gdyż nie nauczyli go czym grozi dotykanie przewodów z prądem czy też nie nauczyli, że transformatory należy omijać. Albo chociaż, że trupia czaszka ma dać mu do myślenia by nie wchodzić tam.

  A co do artykułu, uważam, że świetnie obnaża absurd lansowania kolejnego "męczennika" na potrzeby mediów by mogły zarabiać grube $$$$.

 254. Kolejna naiwna co łyka jak młody pelikan bzdury Jasia, który jest idiotą bo wszedł do stacji trafo.

  Same wejście by go nie uczyniło kaleką. Prawdopodobnie bawił się tymi przyrządami pod napięciem i z powodu własnej głupoty został niepełnosprawnym.

  Jego rodzice też ponoszą winę w tym poprzez właściwy brak wychowania syna gdyż nie nauczyli go czym grozi dotykanie przewodów z prądem czy też nie nauczyli, że transformatory należy omijać. Albo chociaż, że trupia czaszka ma dać mu do myślenia by nie wchodzić tam.

  A co do artykułu, uważam, że świetnie obnaża absurd lansowania kolejnego "męczennika" na potrzeby mediów by mogły zarabiać grube $$$$.

 255. Grzegorz Busek – Ja też nie wiem jak ktoś może pierdolić tak bezsensownie jak ty. Jest tak zwana DEMOKRACJA, wolność słowa. Wolność słowa oznacza, że każdy może mieć WŁASNE POGLĄDY na różne sprawy. Każdy może mieć za złe coś, a znowu ktoś inny może mieć to za coś dobrego.

  Nie rozumiem idiotów co zakazują mieć inne zdanie niż zdanie ich samych. To się kłóci z ideą demokracji jako wolności słowa.

  Tak samo jak pierdolenie o TOLERANCJI dla czarnych, gejów itd. Szkoda, że czarni tak nie reagują na zabitych białych ludzi. Mają to w dupie, ale jak ktoś skrzywdzi albo zabije czarnego, to już robią rozpierdol.

  Tak samo geje i lesbijki. Bądź dumny z bycia heteroseksualnym, to nazwą cię pierdolonym homofobem. Miej też swoje zdanie i nie podzielaj homopropagandy, to jesteś homofobem.

  Gdzie ta pieprzona tolerancja?

  Tak samo religia, ktoś chce być katolikiem czy ateistą? ŹLE! Masz szanować muzułmanów! Ty zasrany rasisto!

  Ale jak chrześcijan zabijają czy ateistów, to mają to w dupie. Nawet nie oburzają się zbytnio tak jak na śmierć muzułmanów i potępianie muzułmanów.

  TOLERANCJA, to nie jest akceptowanie jednej słusznej strony. Jest to jedynie nieatakowanie przeciwnych poglądów, innych niż nasze.

 256. Hehe, wyszła słoma z butów i buractwo. Oceniaj kogoś po czyimś zdjęciu. Sam wyszedłeś na buraka bez kultury osobistej, a ten artykuł o snickersie prędzej sobie zaaplikuj bo sam masz kompleksy.

  Idź pohajlować na narodowcach.

 257. Hehe, wyszła słoma z butów i buractwo. Oceniaj kogoś po czyimś zdjęciu. Sam wyszedłeś na buraka bez kultury osobistej, a ten artykuł o snickersie prędzej sobie zaaplikuj bo sam masz kompleksy.

  Idź pohajlować na narodowcach.

 258. Hehe, wyszła słoma z butów i buractwo. Oceniaj kogoś po czyimś zdjęciu. Sam wyszedłeś na buraka bez kultury osobistej, a ten artykuł o snickersie prędzej sobie zaaplikuj bo sam masz kompleksy.

  Idź pohajlować na narodowcach.

 259. Hehe, wyszła słoma z butów i buractwo. Oceniaj kogoś po czyimś zdjęciu. Sam wyszedłeś na buraka bez kultury osobistej, a ten artykuł o snickersie prędzej sobie zaaplikuj bo sam masz kompleksy.

  Idź pohajlować na narodowcach.

 260. Hehe, wyszła słoma z butów i buractwo. Oceniaj kogoś po czyimś zdjęciu. Sam wyszedłeś na buraka bez kultury osobistej, a ten artykuł o snickersie prędzej sobie zaaplikuj bo sam masz kompleksy.

  Idź pohajlować na narodowcach.

 261. Hehe, wyszła słoma z butów i buractwo. Oceniaj kogoś po czyimś zdjęciu. Sam wyszedłeś na buraka bez kultury osobistej, a ten artykuł o snickersie prędzej sobie zaaplikuj bo sam masz kompleksy.

  Idź pohajlować na narodowcach.

 262. Hehe, wyszła słoma z butów i buractwo. Oceniaj kogoś po czyimś zdjęciu. Sam wyszedłeś na buraka bez kultury osobistej, a ten artykuł o snickersie prędzej sobie zaaplikuj bo sam masz kompleksy.

  Idź pohajlować na narodowcach.

 263. Hehe, wyszła słoma z butów i buractwo. Oceniaj kogoś po czyimś zdjęciu. Sam wyszedłeś na buraka bez kultury osobistej, a ten artykuł o snickersie prędzej sobie zaaplikuj bo sam masz kompleksy.

  Idź pohajlować na narodowcach.

 264. Hehe, wyszła słoma z butów i buractwo. Oceniaj kogoś po czyimś zdjęciu. Sam wyszedłeś na buraka bez kultury osobistej, a ten artykuł o snickersie prędzej sobie zaaplikuj bo sam masz kompleksy.

  Idź pohajlować na narodowcach.

 265. Tomasz Dryjański Och, korwinista, nie jestem korwinistą i radzę zapoznać się z definicją korwinizmu. Sam nie przepadam zbytnio za JKM. Jedynie doceniam gadkę o gospodarce, ale ta gadka jest przysłonięta głupotami nt. spraw obyczajowych i dot. świata.

 266. Tomasz Dryjański Och, korwinista, nie jestem korwinistą i radzę zapoznać się z definicją korwinizmu. Sam nie przepadam zbytnio za JKM. Jedynie doceniam gadkę o gospodarce, ale ta gadka jest przysłonięta głupotami nt. spraw obyczajowych i dot. świata.

 267. Tomasz Dryjański Och, korwinista, nie jestem korwinistą i radzę zapoznać się z definicją korwinizmu. Sam nie przepadam zbytnio za JKM. Jedynie doceniam gadkę o gospodarce, ale ta gadka jest przysłonięta głupotami nt. spraw obyczajowych i dot. świata.

 268. Tomasz Miłkowski a czytałeś wywiad? dokładnie w nim wyjaśnia, że święty nie jest i podaje powody swojego udziału w tym show, proponuję się zapoznać i dopiero potem komentować.

 269. Tomasz Miłkowski a czytałeś wywiad? dokładnie w nim wyjaśnia, że święty nie jest i podaje powody swojego udziału w tym show, proponuję się zapoznać i dopiero potem komentować.

 270. niestety to tak działa. Pod przykrywką ludzkich odruchów chcą po prostu zarobić. W TV oglądam tylko programy naukowe i filmowe.. unikam TVP, Polsat, TVN. Wiadomości to BBC i MaxTV :) a za rok głosuję na KNP i nikt mnie nie przekona do POPiSu

 271. niestety to tak działa. Pod przykrywką ludzkich odruchów chcą po prostu zarobić. W TV oglądam tylko programy naukowe i filmowe.. unikam TVP, Polsat, TVN. Wiadomości to BBC i MaxTV :) a za rok głosuję na KNP i nikt mnie nie przekona do POPiSu

 272. niestety to tak działa. Pod przykrywką ludzkich odruchów chcą po prostu zarobić. W TV oglądam tylko programy naukowe i filmowe.. unikam TVP, Polsat, TVN. Wiadomości to BBC i MaxTV :) a za rok głosuję na KNP i nikt mnie nie przekona do POPiSu

 273. niestety to tak działa. Pod przykrywką ludzkich odruchów chcą po prostu zarobić. W TV oglądam tylko programy naukowe i filmowe.. unikam TVP, Polsat, TVN. Wiadomości to BBC i MaxTV :) a za rok głosuję na KNP i nikt mnie nie przekona do POPiSu

 274. Mateusz Martyka nie jestem naiwna to po pierwsze a po drugie najpierw zapoznaje się z tym co mają do powiedzenia obydwie strony i dopiero potem wyciągam wnioski i komentuję, również proponuję przeczytać wywiad z Jankiem, który otwarcie mówi po co idzie "tańczyć" i mnie jakoś to nie zachwyciło ale też idzie zrozumieć….

 275. Mateusz Martyka nie jestem naiwna to po pierwsze a po drugie najpierw zapoznaje się z tym co mają do powiedzenia obydwie strony i dopiero potem wyciągam wnioski i komentuję, również proponuję przeczytać wywiad z Jankiem, który otwarcie mówi po co idzie "tańczyć" i mnie jakoś to nie zachwyciło ale też idzie zrozumieć….

 276. Piotr Żygadło dużo tutaj takich cwaniaków moralizatorów. Niby tacy dobrzy, itd… a jak na serio trzeba pomóc niepełnosprawnemu to się brzydzą..widziałem takich. Moralizatorzy, którzy sami gówno robią. Takich jest najwięcej. TV to kasa….szukają jak zarobić. Taka prawda. Nawet jeśli jest tam kilka osób, które na serio się przejmują losem innego człowieka, to i tak to ginie przez resztę bałwanów zarabiających na ludzkim nieszczęściu. To nie jest żadne oswajanie z niepełnosprawnością. Większość z Was / Nas nie umówi się z kimś bez ręki na randkę….albo będzie to przeszkodą dla głębszych relacji. Nie oszukujcie innych i samych siebie, bo to żenujące.

 277. Dużo tutaj takich cwaniaków moralizatorów. Niby tacy dobrzy, itd… a jak na serio trzeba pomóc niepełnosprawnemu to się brzydzą..widziałem takich. Moralizatorzy, którzy sami gówno robią. Takich jest najwięcej. TV to kasa….szukają jak zarobić. Taka prawda. Nawet jeśli jest tam kilka osób, które na serio się przejmują losem innego człowieka, to i tak to ginie przez resztę bałwanów zarabiających na ludzkim nieszczęściu. To nie jest żadne oswajanie z niepełnosprawnością. Większość z Was / Nas nie umówi się z kimś bez ręki na randkę….albo będzie to przeszkodą dla głębszych relacji. Nie oszukujcie innych i samych siebie, bo to żenujące. Dla niego najważniejsi są bliscy, którzy go kochają i akceptują, resztę [większość] ludzi zupełnie nie obchodzi,a już na pewno nie obchodzi tych z TV i Wiejskiej

 278. A czy Beethoven wchodził do stacji trafo i dotykał łapami przewodów pod napięciem będąc mokrym po deszczu, a tym samym idealnym przewodnikiem prądu? Fatalne porównanie.

  Beethoven nie płakał o odszkodowanie od Boga czy rentę bo mu słuch odebrał. Pracował dalej i zarabiał na swoim talencie.

 279. Bardzo dobre porównanie. Nie chodzi tutaj o to, w jaki sposób ktoś został osobą niepełnosprawną, tylko czego później dokonał. Nie można ludzi niepełnosprawnych traktować jako gorszych. Swoją drogą, ciekawe skąd wiesz,co Beethoven czuł po utracie słuchu…

 280. Bardzo dobre porównanie. Nie chodzi tutaj o to, w jaki sposób ktoś został osobą niepełnosprawną, tylko czego później dokonał. Nie można ludzi niepełnosprawnych traktować jako gorszych. Swoją drogą, ciekawe skąd wiesz,co Beethoven czuł po utracie słuchu…

 281. Bardzo dobre porównanie. Nie chodzi tutaj o to, w jaki sposób ktoś został osobą niepełnosprawną, tylko czego później dokonał. Nie można ludzi niepełnosprawnych traktować jako gorszych. Swoją drogą, ciekawe skąd wiesz,co Beethoven czuł po utracie słuchu…

 282. Bardzo dobre porównanie. Nie chodzi tutaj o to, w jaki sposób ktoś został osobą niepełnosprawną, tylko czego później dokonał. Nie można ludzi niepełnosprawnych traktować jako gorszych. Swoją drogą, ciekawe skąd wiesz,co Beethoven czuł po utracie słuchu…

 283. Bardzo dobre porównanie. Nie chodzi tutaj o to, w jaki sposób ktoś został osobą niepełnosprawną, tylko czego później dokonał. Nie można ludzi niepełnosprawnych traktować jako gorszych. Swoją drogą, ciekawe skąd wiesz,co Beethoven czuł po utracie słuchu…

 284. Bardzo dobre porównanie. Nie chodzi tutaj o to, w jaki sposób ktoś został osobą niepełnosprawną, tylko czego później dokonał. Nie można ludzi niepełnosprawnych traktować jako gorszych. Swoją drogą, ciekawe skąd wiesz,co Beethoven czuł po utracie słuchu…

 285. To Polsat wchodzi na cienki lód i ma duże pole do popełnienia faux pas. Np. prowadzący mówi że Jaś Mela jest jedną nogą w finale … albo że ręce składają się do braw … lub że nogi rwą się do tańca. No i nie ma szans żeby zatańczyli electric boogie.

 286. To Polsat wchodzi na cienki lód i ma duże pole do popełnienia faux pas. Np. prowadzący mówi że Jaś Mela jest jedną nogą w finale … albo że ręce składają się do braw … lub że nogi rwą się do tańca. No i nie ma szans żeby zatańczyli electric boogie.

 287. Artur Halcarz – Znów słabe porównanie p. Arturze. Beethoven nie potrzebował sponsorów, licznych akcji i Kamińskiego by coś osiągać. Sam zarobił na to swoim talentem. Sam Jasio miał po prostu dużo szczęścia, ale to nie czyni z niego jakiegoś super talentu.

 288. Artur Halcarz – Znów słabe porównanie p. Arturze. Beethoven nie potrzebował sponsorów, licznych akcji i Kamińskiego by coś osiągać. Sam zarobił na to swoim talentem. Sam Jasio miał po prostu dużo szczęścia, ale to nie czyni z niego jakiegoś super talentu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ