UDOSTĘPNIJ
Fot. Youtube.com/TVP

Jarosław Kuźniar, jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy TVN24, odchodzi ze stacji. Teraz będzie pracował w Dzień Dobry TVN. Jego miejsce zajmie Robert Kantereit.

Kuźniar nie będzie już prowadził porannego pasma „Wstajesz i wiesz” jak również wieczorów wyborczych.

„Widzowie @tvn24 bardzo Wam dziękuję za wierność, sympatię i poranne życie. Wierzę, że wspólnie zaczniemy #Nowe” – napisał Kuźniar na Twitterze.

– Cieszę się, że Jarek, zasili DD TVN. Jest pełen inicjatywy wychodzącej już często poza obszar dziennikarstwa newsowego. Nowe miejsce na pewno będzie dla niego wyzwaniem ale też szansą na rozwój w nowych obszarach – mówił Dyrektor Programowy TVN Edward Miszczak.

Jarosław Kuźniar był również najbardziej znienawidzonym dziennikarzem przez zwolenników PiS oraz prawicy. Dlatego część komentatorów twierdzi, że odejście dziennikarza z TVN24 to element zmiany linii redakcyjnej tej stacji związany ze zmianami na polskiej scenie politycznej.

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: pikio, onet

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPrezydent Duda odmawia Niemcom przyjęcia od nich imigrantów
Następny artykułLiroy dołącza do drużyny Kukiza. Wystartuje do Sejmu
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również